Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Rüzgar Görmek

346

Rüyada rüzgar görmek, tepetaklak olacağınızın haberini vermektedir. Pek çok konuda zorluğu ve uğursuzluğu yaşayacağınıza delalet etmektedir. İçinizi karartacak olan adımların atılacak olmasına işaret etmektedir. Yüzünüzün gülmeyeceğini ifade eder ve rahatsızlıklarınızın ortaya çıkacak olmasına işaret eder. Sizler için fakirleşeceğinizin haberini verir. Bereketsiz süreçlerin içerisine gireceğinizin haberini veren rüyalardan birisi olacaktır. Sevinçlerinizin ortadan kaldırılacak olmasına delalet eder. Canınızı sıkacak olan olaylarla yüzleşeceğinize delalet edecektir. Hüzünlerinizin artacağının bilgisini veren bir rüya olacaktır. Çok büyük bir emeğin boşa gidecek olmasına işaret eden rüyalardan birisi olacaktır.

Rüyada Şiddetli Rüzgar Görmek, İşlerinizin yolunda gitmeyecek olmasına delalet etmektedir. Mutsuz ve kederli bir durumun içerisinde kalacağınızın bilgisini aktarır. Rüyada şiddetli rüzgar çıkması, üzücü olayların içerisinde kalacağınıza tabir edilir. Belalı ve musibetli durumların sizi bulacak olmasına tabir edilir. Olumsuz ve uğursuz olayların etkisinde kalacağınıza delalet etmektedir. Yoksulluğun çoğalacak olmasına delalet eder ve sıkıntıların artması manasına gelir. Muradınıza eremeyeceğinizin haberini verecek olan bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Rüzgar Sesi Duymak, Kötü haberlerin gelecek olmasına delalet etmektedir. Beklentilerinizin gerçekleşmeyecek olmasına tabir edilmektedir. Yüzünüzün asılmasına neden olacak süreçlerin sizi bulacak olmasına yorumlanır. Rüyada rüzgarın sesini duymak, sorunlarınızın çoğalacak olmasına tabir edilmektedir. Hayırsızlıkların üzerinize gelecek olmasına delalet etmektedir. Kötüye yorumlanacak olan bir rüyadır ve yaşantınızın riskli bir şekilde ilerleyecek olmasına tabir edilir.

Rüyada Sakin Rüzgar Görmek, Güzel bir haberle çok sevineceğinize delalet etmektedir. Rahatınızı bozan durumlardan sıyrılacağınızın bilgisini verir. Rüyada sakin rüzgarı görmek, geleceğinizin renkli olmasına işaret etmektedir. Olumsuz olan olayın düzeleceğini simgelemektedir. İyiliğe yorumlanacak olan rüyalardan birisidir. Yaşantınızın farklı bir hale gelecek olmasına delalet etmektedir. Sancı dolu dönemlerinizin ortadan kaldırılacak olmasına işaret eder.

Rüyada Rüzgarda Sürüklendiğini Görmek, Ürkütücü olayların başınıza gelecek olmasına delalet etmektedir. Mutsuz ve stresli bir durumun sizinle olmasına işaret etmektedir. İyiliklerin içerisinde olamayacağınıza tabir edilmektedir. Rüyada rüzgarda sürüklenmek, mutluluğunuzun gölgelenecek olmasına delalet etmektedir. Sıkıntılı dönemlerin içerisinde kalacağınıza işaret etmektedir. Büyük bir bunalımın içerisine gireceğinizin bilgisini vermektedir. Yüzünüzün gülmeyecek olmasına işaret eden rüyalardan birisi şeklinde aktarılacaktır.

Eğer rüyanıza lodosun estiğini görüyorsanız yaşantınızda bir takım değişimlerin, esen rüzgar poyrazsa çok hoş bir birlikteliğe, samyeli rüzgarı ise sıkıntıların son bulacağına ve güney rüzgarının estiğini görüyorsanız huzur ve sevince işaret eder. Hafif esen rüzgar hem iş hem de özel hayatınızda birçok farklılığın karşınıza çıkacağını gösterir. Eğer sert bir rüzgarın estiğini görürseniz yaşam tarzınızda değişikliklerin olacağına haber verir. Hayatınızdaki bu değişiklikler sizde ve çevrenizdeki kişilerde çok olumlu etkileri olacak. Yenilikler insan hayatı için her zaman önemlidir. Rüyanızda denizden rüzgar estiğini görürseniz maddi yönden rahata kavuşacağınıza ve bol kazançlı bir döneme gireceğinize delalet eder. Bazı rivayetlere göre rüyada rüzgar görmek ise; devlet başkanına, sultana, mülke ve askerlere işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.