Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ruh görmek

324

Rüyada ruh görmek çok özlediğiniz bazı insanlar olduğuna işaret eder ve bu konuda birtakım girişimleriniz olacak demektir. Özlediğiniz kişi sizin için çok özel birisi de olabilir ve onu görmek için seyahat etmeniz gerekebilir. Bu yolculuk hiç hesapta yokken gerçekleşeceği için bazı planlarınız karışacak fakat özlem duyduğunuz kişi için her şeyi göze almanız onun da çok hoşuna gidecektir. Aranızdaki bağların güçlenmesi ve ilişkinizin yeni bir boyut kazanması için bu durum çok gerekli olacaktır. Kendinizi güzel bir geleceğe hazırlasanız iyi olur.

Rüyada ruh olmak, karakter bakımından pasif ve geri planda durmayı seven ama zor zamanlarda yaptığı atılımlar ile herkesi şaşırtan bir insan olarak yorumlanır. Bu karakter size çok yakın birisidir ve bahsedilen özelliği ile sizin hayatınızda da farklı bir yer edinecektir. Çünkü tam da ihtiyacınız olan bir zamanda size destek çıkarak zor bir durumdan kurtulmanıza vesile olacaktır. Ayrıca yaşanan olaylar sizin insanlara karşı beslediğiniz önyargıları kırmanız açısından güzel bir ders olacaktır.

Rüyada ruh gören ve aynı zamanda ruh ile konuşan biri için hayat daha yeni başlıyor demektir. İsteklerini, arzularını, beklentilerini ve hayatına vermesi gereken yönü, yeni yeni keşfeden rüya sahibi, kendini ifade etmekte çektiği zorluğu yenerek hayatta olmak istediği şey haline dönüşecektir. Bu uğurda yaşayacağı tüm zorlukları göğüsleyecek ve nihayet yaşantısını kendi dilediği gibi şekillendirecektir.

Rüyada ruh çağırmak, hisleri kuvvetli bir eşe yorumlanır. Eğer rüyada bir mezarlıkta olduğunuzu ve burada ruhları hissedebildiğinizi görüyorsanız eşiniz tarafından sürekli takiptesiniz demektir. Ondan saklamaya çalıştığınız konuları bir şekilde sezen ve üzerinize gelen eşiniz eninde sonunda öğrenmek istediği şeyi öğrenecektir. Bu yüzden sakın ondan gizli hiçbir işe kalkışmayın ve sakladığınız duyguları anlamayacağını zannetmeyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.