Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Palyanço Görmek

291

Rüyada palyanço görmek, hayatınızın çok sıkıcı ve monoton gittiğini düşündüğünüz bir anda hayatınıza girerek hayatınıza renk katacak birinin göstergesidir. Mutlu günleri yakalayamadığınızı düşündüğünüz bazı anlar olabilir. Bu anlarda gelecekte daha iyisini yapabileceğiniz güzel günleriniz olduğunu düşünmelisiniz.

Rüyada palyanço olmak, çevrenizde sizi neşelendirecek, her türlü sıkıntılı ve zor durumdan sizi çekip çıkarabilecek bir elin var olduğunu gösterir. Hayatınızda böyle biri hala yoksa kısa süre içinde karşınıza çıkacak demektir.

Yüzü boyalı rengarenk bir palyanço görmek, hayatı zenginleştirmeyi ve güzelleştirmeyi bildiğinizi gösterir. Pozitif enerjisi ile sizi her zaman güldürmeyi başaracak ve en zor günlerinizde bile en pratik çözümleri üretecek yeni biri ile kısa süre içinde taşınabilirsiniz ve kısa süre içinde bu kişi hayatınızı değiştirebilir.

Rüyada palyaço tarafından kaçırılmak, Sevdiğiniz şeyleri, sevmediğiniz yemekleri, hobilerinizi, fobilerinizi hep aklında tutan size büyük bir hayranlık besleyen fakat bunu dile getirmekten çekinen biri çevrenizde olabilir. Bu kişi aslında sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor. Sevgiyi ve aşkı hep imkansızlarda aramak yerine biraz çevrenize bakmayı denerseniz çok daha mutlu olabilirsiniz. Giriştiğiniz her işte başarılı olmanız çevreniz tarafından büyük taktir görüyor. Fakat işlere yoğunlaşarak sevdiklerinizi ihmal etmeniz sevdiklerinizi bazen kırabiliyor. Aradaki dengeyi iyi sağlamalı ve mutlu olmanın yollarını aramalısınız. Yanında mutlu olduğunuz kişileri üzmemeye özen göstermelisiniz.

Rüyada palyaço makyajı yapmak, yakın gelecekte bir mal sahibi olabilir ya da büyük bir kazanç elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz sizin için iyi olabilir. Çok fazla para harcamamaya ve biraz tutumlu olmaya bu dönemde dikkatli olmalısınız. Yeteri kadar birikim yapabilirseniz ileride güzel bir geleceğiniz olabilir. Rakiplerinizden korkarak girmeye çekindiğiniz işlere cesaret edip girerseniz çok büyük başarılar kazanabilir ve kısa süre içinde adınızı iş dünyasına duyurabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.