Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Motosiklet Görmek

261

Rüyada motosiklet görmek, rüya sahibinin çok ince düşünen bir yapıda olmasından dolayı, olaylar hakkında hızlı karar verememesini simgeler. Bu durum bazı koşullarda rüya sahibini çok zor durumlara sokabilmektedir fakat ince düşünceli bir insan olduğunu bilenler için sıkıntı oluşturmamaktadır. Bir diğer rüya yorumcusuna göre rüyada görülen motosiklet sembolü rüya sahibinin çok yeni bir ortama gireceği ve burada farklı kültürde insanlar ile haşır haşır neşir olarak güzel dostluklar kazanacağı anlamına gelmektedir. Yaşantısı böylece farklı bir boyut kazanacak olan kişi kendini geliştirmek için de ufak tefek fırsatlar bularak bunların hepsini en iyi şekilde değerlendirecek demektir.

Motosiklete binerek uzun bir yolculuğa çıktığını ve hiç durmadan ilerlediğini gören rüya sahibi ise, değişken bir ruh hali içerisinde girerek sevdiklerini anlamakta güçlük çekecek demektir. Böyle bir rüyayı gören kişi hatayı biraz da kendisinde araması açısından uyarılmalı ve hassasiyetini çözümlemesi için teşvik edilmelidir.

Rüyada motosiklet kullanmak, epeydir beklenen sevgilinin nihayet bazı kararlar alarak konuşmaya başlamasıdır. Bu uzun bekleyişten sonra gelişen olaylar rüya sahibine biraz hızlı gibi gelse de karşı taraf uzun süredir düşünme aşamasında kalarak olayların gidişatını ince bir şekilde hesap etmiştir. Eğer rüya sahibi bir kişinin motosiklet üzerinde ilerlemeden durduğunu görmüş ise; o kişi hakkında duyduğu kötü sözlerin tamamen yanlış olduğunu öğrenecek ve aralarında bir dostluk başlayacak demektir. Bu olay rüya sahibine ön yargılı olmaktan uzaklaşması gerektiğini de öğretecektir.

Motosiklet almak isteyip alamadığını gören kişi ailesinin maddi ihtiyaçlarına yetişemediği için ek gelir ihtiyacı hissedecek ve bu isteğini gerçekleştirmek için başvurduğu yollardan olumlu sonuçlar alacak demektir. Bu yüzden uygun bulduğu her türlü işi incelemesi için teşvik edilmelidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.