Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Kusmak Görmek

259

Rüyada kustuğunuzu görmek pek hayra yorumlanmaz çoğu kez. Bir olay olacak ve kötü günler geçireceksiniz. Sıkıntılı bu dönemi atlatmaya çalışırken etrafınızdaki yakın arkadaşlarınızdan birini kaybedeceksiniz. Rüyada kusmak hastalığın da habercisidir. Sizi sarsacak bir hastalığa yakalanma olasılığınız çok yüksek. Bu hastalık uzun süreli, sancılı, sıkıntılı bir hastalık olacak ancak geçtiğinde eski sağlığınıza tekrar kavuşabileceksiniz.

Rüyada kusmak bazen de yaptığınız bir iş sonunda çok pişman olup tövbe edeceğinize, ya da birine yaptığınız bir kötülükten sonra üzülüp özür dileyeceğinize işaret eder. Günah işlemişseniz öncesinde ve rüyanızda kustuğunuzu gördüyseniz Allah’tan af dilemelisiniz, tövbe etmelisiniz.

Rüyanızda yemek yedikten sonra yediğiniz her şeyi kusuyorsanız, büyük bir mal kaybına uğrayacağınız şeklinde yorumlanır bu. Birikim yaptığınız bir miktar parayı kaybedebilirsiniz ya da para koyduğunuz bir iş hezimetle sonuçlanabilir. Maddi olarak çok değerli bir şeyinizi kaybedeceksiniz olarak da yorumlanabilir.

Rüyada kan kustuğunuzu görmek, yakında bir çocuğunuz olacağı anlamı taşır. Pek hayırlı bir rüyadır bu. Kan görülen rüyalar genel olarak hayra yorumlanır. Çocuğunuz olmuyorsa çocuğunuz olacağına işaret eder. Kazanılacak bir servete de yorumlanabilir. Rüya sahibi hiç beklemediği bir anda çok beklemediği bir yerden gelecek büyük paralara sahip olacaktır.
Rüyada inci kusmak, aileden çok önceleri ayrılmış uzak bir akrabadan size kalacak mirasa yorumlanır. Bir anda gelecek parayla refaha ereceksiniz, sıkıntılı, huzursuz günleri geride bırakacaksınız. İnci kusmak ev ya da araba satın almak olarak da yorumlanır aynı zamanda. Çok yakında bir ev ya da araba alacaksınız.

Rüyada sarhoş olup kusmak, çok zorlandığınız bir işin üstesinden üst düzey birkaç kişinin yardımıyla kolayca geleceğiniz anlamına gelmektedir. Yüksek mevkide birinin güvenini kazanacağınız anlamına gelmektedir. Bu güveni kazandıktan sonra işleriniz yoluna girecek.
Rüyada süt kusmak günahkar bir insan olduğunuza ve tövbe etmeniz gerektiğine yorumlanır genellikle.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.