Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Koyun Görmek

237

Rüyada koyun görmek, hayatınızın düzene girmesine çok az bir zaman kaldığını gösterir. Çok uzun zamandır geleceğinizi inşa etmek için çabalamış ve pek çok zorluğa göğüs germiş olsanız da bu çabalarınızın karşılığını uzun vadede alacağınıza delalet eder. Sevdiğiniz kişilerin zor anlarınızda yanınızda olmaması canınızı sıkabilir. Fakat bu sizin kuruntu yaptığınız bir konu olarak kalacak. Çünkü kısa süre içinde ne çevrenizdekiler tarafından ne kadar çok sevildiğinizi fark edeceksiniz.

Rüyada sürü halinde koyun görmek, bol kazançlı ve bereketli bir döneme gireceğinizi gösterir. Sevdiğiniz kişilerle aranıza arada mesafe koyuyor ve yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz. Canınız sıkkın olduğu zamanlarda bir durup düşünmeniz ve kendinize vakit ayırmanız doğru bir hamle olacak. Acele kararlar alıp fevri davranışlardan kaçınmalısınız. Sevdiğiniz kişilerin canı bir şeye sıkıldığında bunu hissettiğinizi düşünüyor ve onların yanında olamadığınız zaman kendinizi yıpratıyorsunuz.

Rüyada koyun kesmek, huzurlu ve mutlu bir geleceğin göstergesidir. Kendinizi her zamankinden güçlü hissedeceğiniz bir döneme gireceksiniz. Mutsuz olduğunuz zamanlarda içinize kapanmak ve isyan etmek yerine nerede yanlış yaptığınızı bularak çabuk toparlanmaya çalışmalısınız. Çevrenizde sizin başarılarınızı ve kendinize olan güveninizi çekemeyen rakipleriniz var. Bu kişiler size dost gibi görünse de arkanızdan kuyu kazmak için uğraşıyor. Sevdiğiniz insanların kalbini ani bir sinir harbi ile kırmamaya dikkat etmelisiniz.

Rüyada koyun almak, bolluk, bereket ve bol kazanç anlamına gelir. Rüyasında koyun sürüsü gören bir kişi, yüklü bir miktar paranın ya da bir mirasın sahibi olabilir.

Rüyada koyun sevmek, büyük başarıların da göstergesidir. Doğru adımlar attığınız taktirde kararlı ve istikrarlı çıktığınız yolda her zaman başarıya ulaşacak ve herkesin taktirini toplayacaksınız. Mutlu olmak için çok büyük beklentilerden vazgeçmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.