Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Köprü Görmek

285

Rüyada köprü görmek, hayatınızı çok önemli derecede etkileyecek bir karar almak zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. İkilemde kaldığınız konular arasında seçim yapmakta zorlandığınız ve hangi kararın daha iyi olacağına karar veremediğiniz bir döneme girebilirsiniz.Köprü sembolü, insanların bilinç altındaki karmaşıklığın dışa yansımasıdır.

Yıkık dökük bir köprü görmek, yıprandığınız ve artık çok zorlandığınız bir anda yeni bir çıkış yolu bulacağınızı gösterir. İpleri kopmuş ve sallanan bir köprü görmek, yanlış karar verdiğiniz bir yoldan dönmek için bir çıkış yolu aradığınızın göstergesidir. Sevdiğiniz kişilerin kafanızı karıştırması ile karar almakta zorlandığınız ve daha da içinden çıkılmaz bir duruma girdiğinizi düşündüğünüz bir dönemde öncelikle sakin olmalı ve mantığınıza uygun tercihler yapmalısınız. Halatlarla bağlanmış fakat yıkılacak gibi görülen köprü görmek, düşündüğünüz bir olayın aslında çok da hayırlı olmadığını gösterir.

Yıkılan köprü görmek, başta çok üzülmenize ve hayal kırıklığına uğramanıza neden olan bir olayın ileride aslında sizin için o kadar da kötü olmadığını anlamanızı sağlayacak demektir. Köprü sembolü, çoğu zaman kararsızlıkların ve yaşanan endişelerin göstergesidir. Zor durumda olduğunuz ve önemli konularda karar almakta zorlandığınız dönemlerde birinden alacağınız yardım ile en doğru kararı verebilirsiniz. Bir işe girişmek için cesarete ihtiyaç duyuyorsunuz. Ama bu cesareti size verecek kişilerin size yeteri kadar destek olmadığını düşünebilirsiniz. Bu gibi durumlarda önce kendi düşüncenizi önemsemeli ve yapacağınızı düşündüğünüz şeyler için kimsenin onayına ihtiyaç duymamalısınız. Güzel giden bir ilişkiniz var ise sarsıntılı bir döneme girebilir. Bu durumu gidermek ise yine sizin elinizde. Çevrenizdeki bazı kişilerin fazlalıktan başka bir işe yaramadığını fark ederek hepsinden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Arkanızda duran kişilerin değerini bilmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.