Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Klima Görmek

269

Rüyada klima görmek rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı birtakım sorunları bir süre devam ettikten sonra biteceği ve işlerin daha kolay hale geleceği anlamındadır. Rüya sahibinin iş ile ilgili problemleri nedeni ile gerçekleştirmeyi çok istediği bir projeyi ertelediği fakat yakın zaman sonra bu çalışmasına devam edeceği ve başarılı bir şekilde sonuçlandıracağı söylenmektedir. Bu rüyayı gören bir kişi için sıkıntı yaşadığı günlerin bitip feraha ereceğine de delalettir.

Rüyada klima görülmesi ve klimanın bozuk olduğunu görmek hayatında bir anda ortaya çıkan can sıkıcı olaylar yüzünden tedirgin günler yaşadığına bir süre sonra bu durumu sona ereceğine işarettir. Rüyayı gören kişi uzun zamandır üzüntü ve keder içinde bulunduğundan eski rahat günlerin özlemini çektiği söylenir. Bu durumdan kurtulabilmesi için bir süre boyunca sabretmesi ve beklemesi gerektiğine alamettir. Rüya sahibinin gösterdiği sabır ve bekleyişin sonunda hayatı tekrar eski günlerdeki gibi rahat ve huzur dolu olacak anlamına gelir.

Rüyasında klima ile serinlediğini gören bir kişi bir konu hakkında karar verme güçlüğü çektiği ve uzun süre düşünüp daha sonra karar vermesi gerektiğine işarettir. Böyle bir durum yaşayan bir kişinin dualarla doğru yolu bulmaya çalışması gerekir. Bazı yorumlara göre de aile içinde yaşanan ya da yaşanacak olan bir sorunun henüz büyümeden kapanacağı ve daha büyük sorunların önleneceğine delalet edilir. Diğer bir tabire göre de kişi yeni biri ile tanışıp mutlu günler yaşayacak demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.