Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Kiraz Görmek

302

Kiraz rüyası daha çok birbirinden farklı, hayırlı ve güzel yorumları olan bir rüyadır. Rüyada görülen kiraz neşeye, keyfe ve birçok fayda ve çıkarları üstelemeden ve genellikle elde edilecek olanı ve bol kazancı işaret etmektedir. Ayrıca da rüyada kiraz görmek arzu edilen şeylere kavuşulacağı, hastalığı olan kişilerin eski sağlığına kavuşacağı ve yapılan iyiliklerin sonucunda çevresindekilerden saygı göreceği ve oldukça güzel haberleri müjdeleyeceği ve rüyayı gören kişinin iş hayatında daha çok başarılı olacağını anlamına da gelir. Rüyayı gören kişi şayet hasta ise; onun iyileşeceği ve eski salığına kavuşacağının belirtisi de olabilir.

Rüyasında evine gelen birine kiraz buyur etmek, bir başkasından gelecek para, mal ve mülkü işaret ettiği anlamına gelir. Kiraz rüyasını gören kişiyi sevindirici ve iç ferahlatıcı haberlerin beklediğini söyleyebiliriz.

Rüyasında kiraz yemek özellikle mevsiminde yediğini görmek kişinin sıkıntıdan ve üzüntüden kurtulacağı anlamına gelir. Bilhassa rüyada kiraz ağacından kiraz toplayıp yediğini gören kişinin helal rızkını alacağı, mutlu olacağı, sağlık ve afiyet içerisinde olacağı söylenilir. Ayrıca da rüyada kiraz yemek, uzun zamandan beri arzu ettiği bir şeyi sonunda elde edeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada kiraz ağacı görmek, yakınlarınızın ve özellikle sizlerin çok daha güzel günlerin beklediği ve sağlık açısından olan tüm problemlerinizin ortadan kalkacağın da söyleyebiliriz. Ayrıca da iş hayatınızda da herkesten daha başarılı olacağınız tarzında yorumlar yapılmaktadır.

Rüyada kiraz toplamak, bireyin her konuda pratik zekâlı olmasına, birçok kişiye insana göre en içinden çıkılmaz ve çare bulunmayan durumlarda dahi kesinlikle çözüm önerileri bulabildiğine ve bu özelliği sayesinde da ilk olarak ailesi sonrasında da tüm yakınlarının yaşamını kolaylaştırdığına ve onlar için sanki kurtarıcı bir melek olduğunu anlamına gelir.

Rüyada kiraz almak, daha çok eşler arasında veya kardeşler arasında birtakım insanların laf taşıması nedeniyle ortaya çıkan olumsuzlukları yorumlamaktadır. Ayrıca da rüyayı gören bireyin olumlu giden ve kendi çıkarıyla sonuçlanacak işinin bozulmasına sebep olacak bazı kişilere veya bir takım olaylara tepki vereceği anlamına gelmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.