Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Kedi Görmek

246

Rüyada kedi görmek ikiyüzlü bir erkekle yorumlanır. Rüyada görülen kedi sıcakkanlı sevecen ilgili gibi görünen ama aslında art niyetli ve çıkar peşinde olan bir erkeğe işaret eder. Rüyasında kedi gören kişinin dostları arasında böyle birinin varlığı ile tabir edilir. Eğer kedi siyah ise bu kişiden zarar göreceğine kedi siyah değil ise herhangi bir zarar görmesede bu kişi tarafından kandırılıp kullanıldığına işarettir.

Rüyada görülen kedi sarı renklerde ise bu hastalık habercisidir. Rüyasında sarı renklerde kedi gören bir kimse bir hastalık geçirecek demektir. Ama bu hastalık geçici olup sadece birkaç günlük bir dinlenme yetecektir.

Rüyada kedi sevmek, kendi ellerinizle beslediğiniz bir düşman anlamına gelir. Bu kişi sizin etrafınızda dolaşan iyi niyetli görünen size kendini acındıran ve sizi kullanan bir kişidir.

Rüyada kedi görmek bazı alimler tarafından İslamiyette dualı hayvan olarak geçtikleri için hayra yorulur ve denir ki rüyasında kedi gören kimse müjdeli bir haber alacak ve bu haber ile hayatı değişecektir. Bu haber uzun zamandır beklediği bir haber olabileceği gibi hiç beklemediği bir yerden umulmadık bir şekilde gelecek faydalı bir haberde olabilir.

Rüyada kedi yavrusu görmek, bu gelecek haberin kendisi ile alakalı olduğuna ve sadece kendisini etkileyeceğine yorumlanır. Eğer birden fazla kedi var ise bu da tüm aileyi sevindirecek ve herkesi etkileyecek bir haber olduğu anlamına gelir. Eski alimlerden bazıları kedi görmenin birileri tarafından izlenmekle ve takdir edilmekle yorumlanacağını söyler.

Rüyada kedi sahiplenmek, gören kimse amirleri tarafından gözlemlenmekte ve büyük takdir almaktadır. Bu kişi yakın zamanda alacağı bir terfi haberine hazırlıklı olmalıdır. Yeni sorumluluklar ve yeni bir mevki kendisine yakın zamanda sunulacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.