Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada ırmak Görmek

298

Her insan çeşitli çeşitli rüyalar görür. Peki, siz dün gece rüyanızda ırmak görmüş iseniz bunun hem hayır hem de şer tarafı vardır. Eğer rüyanızda büyük bir ırmağına düştüyseniz tehlike içindesinizdir ve en kısa zamanda çevrenizdekilere darbe alacaksınız demektir. Eğer gördüğünüz ırmak temiz saf su ise hayatınızda işlerinizin iyiye gideceğine elinizin bollaşacağına ve iş hayatınızda olumlu gelişmeler olacaktır demektir.

Rüyada ırmağı seyrediyorsanız işlerinizin yolunda gideceğine hayatınızda olumlu gelişmeler olacağını yorumlar ırmak hareketli ise hızlı akıyorsa işlerinizin kazancını artacağı demektir. Yani arkadaşlar rüyada ırmak görmek her zaman boluğa bereket demektir. Bir başka inanca göre rüyada ırmak görmek işlerin yolunda gitmesi demektir. Irmakta boğulduğunu görmek yakında öleceğinizi rüyada ırmak kenarında çamaşır yıkadığını görmek bir insana ya da bir hayır kurumuna yardıma hayra vesiledir. Durgun temiz ırmak zenginliğin kazancın işaretidir.

Kirli ırmak kıskanç insanlardan çevrenizden kötü yorumlar alacağınızı en yakınınızdakilerden darbe alacağınıza işarettir. Rüyada ırmak gören kişi etrafındakilerden mutlu haberler alacağınıza rüya sahibinin iş hayatında mutlu olacağına ve aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına işarettir. Irmak gören kişi eğer borcu var ise o borç altından kalkacak eli bollaşacak ve çevresindekilere para yardımında bulunabilecektir. Eğer kişi rüyasında ırmak kenarında ev görür ise bu kişinin çabalaması emekleri boşuna gitmeyecektir ve çevresindekilerden iş hayatındaki başarısı için övgüler alacağına işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.