Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada icra Görmek

282

Rüyada icra görmek ya da evine icra geldiğini görmek uzak bir yerdeki bir yakınından ya da akrabasından kalan bir mirastan dolayı büyük sıkıntılar yaşayacağına ve yaşanılan bu huzursuzlukların uzun sürüp daha da büyüyeceğine işaret edilir. Rüya sahibinin iş hayatında içinde yer aldığı bir projenin hayırlı olmadığına ve bundan zarar görüp sıkıntıya düşeceğine delalettir. Bu tür icra rüyaları büyük ölçüde hayra yorulmaz ve olumsuz tabir edilir. Rüyayı gören kişinin işinden ayrılabilme ihtimalinin olduğuna da tabir edilir. Bununla birlikte rüya sahibini olan kişinin bu sıkıntılarından bir süre sonra düze çıkıp ruhsal olarak yaşadığı buhranlardan kurtulacağı ve daha sonra hayatında güzel şeylerin olup ailesiyle mutlu olacağı şeklinde yorumlar yapılmaktadır.

Rüyada icra memuru gören bir kimse için iş ve özel hayatında bazı sıkıntılardan dolayı üzüntü yaşadığına, bu yüzden kendisini hiç iyi hissetmediğine işaret edilir. Bu sıkıntılı ve huzursuz dönemden dolayı bir türlü toparlanıp eski hayatına dönemediği şeklinde de tabirler yapılmıştır. Bu rüyayı gören kişilerin başka bir işte başarılı olamayıp kendi yeteneğine uygun bir işe başladığı takdirde daha severek çalışacağına delalettir. Böylece rüya sahibi daha mutlu, huzurlu ve sevinçli, günler yaşayıp rahat bir yaşama kavuşacaktır.

Rüyasında bir icra kağıdını okuduğunu gören bir kimse için en yakınında olan bir kişinin kendisi hakkında kötü düşüncelere sahip olduğu ve bu kişinin başkalarıyla iş birliği yapıp rüya sahibi hakkında türlü oyunlara giriştiğine alamet edilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.