Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Horoz Görmek

318

Rüyada horoz görmek, geleceğinizde bolluk, bereket ve bol kazançlı bir işe gireceğinizi gösterir. Sevdiğiniz bazı kişilerin size karşı olan tavır ve davranışlarında olumlu yönde değişimler sezebilirsiniz. Bu kişiler, sizin maddi gücünüzden ve iş prestijinizden yararlanmak için size yakın davranmak isteyebilir. Horoz sembolü, bol kazanç, bereket, yeni bir kazanç kapısı ve yeni bir mal edinme anlamlarına gelir.

Rüyada horoz kesmek, mutlu bir geleceği kendi elleri ile inşa edebilir ve emin adımlarla kariyer basamaklarını çok kısa bir süre içinde tırmanarak hak ettiği mevkiye ulaşabilir. Sevdiğiniz kişilerin bir mutluluk haberini ya da evlilik haberini alarak sevinebilirsiniz.

Rüyasında horoz kovaladığını gören bir kişi, kısmetinin peşinden koşacak ve onu yakalamak için gece gündüz elinden geleni yapacak demektir. Bir devlet kurumunda ve önemli bir mevkide görev yapan bir kişinin yardımı ile işlerinizde çok daha başarılı olabilirsiniz ve hayalinizdeki işe kavuşabilirsiniz. Yolunmuş bir horoz gören bir kişi, maddi bir kayba uğrayabilir ve bu kişinin işinde bazı bozulmalar meydana gelebilir. Bakımlı ve güzel bir tavuk görmek, malınızın ve paranızın artacağını gösterir. Bu kişi gerek iş yaşantısında gerekse özel yaşantısında önemli başarılara imza atabilir ve kendine verilen tüm görevleri büyük bir başarı ile yerine getirerek kısa süre içinde kendisini kanıtlayabilir.

Rüyada horoz dövüşü görmek, karşısına çıkacak birinde aşkı bulabilir ve aniden evlilik hazırlıklarına başlayabilir. Bu kişinin zaten bir sevdiği var ise ve bu kişi ile arasında sorunlar var ise, aşkı başkasında bulmak isteyebilir ve yeni arayışlar içine girebilir. Evli birinin rüyasında horoz dövüşü görmesi, kısa bir süre içinde aileye yeni bir fert katılacağını gösterir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.