Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Havuz Görmek

266

Rüyada havuz görmek, rüya sahibinin gönlüne düşen bir kişinin varlığı ile yorumlanır. Bu gönül işi zaman içerisinde öyle bir hale bürünecektir ki, rüya sahibi kendisini varlığı ile sarıp sarmalayan bu kişiyi bir daha asla bırakamayacaktır.

Rüyada görülen havuzun suyu berrak ve pırıl pırıl ise bu ilişkinin sonu çok güzel yerlere varacak ve bu süreç çok sorunsuz olacak demektir. Eğer havuz bulanık ve kirli gibi ise, ikili arasında bazı yanlış anlaşılmalar ve iletişim eksikliklerinden kaynaklanan kopukluklar olabileceği anlamına gelir. Fakat rüya sahibi anlayışlı taraf olmayı seçerek her türlü sorunun üstesinden gelmeyi başaracaktır. Havuzda yüzdüğünü ve çok huzurlu olduğunu gören riya sahibi ne tür bir hayat yaşadığına bakmaksızın mutlu olmayı başaracak ve buda doğal olarak tüm hayatını olumlu yönde etkileyecek demektir.

Rüyada havuza girmek, beklenen bir atamanın gerçekleşecek olmasıdır. Bu atamanın sonucu tam olarak rüya sahibinin dilediği gibi gerçekleşecek ve kafası son derece rahat bir şekilde iş hayatına devam edebilecektir.

Eğer rüyada görülen havuzun üzerinde dalgalanmalar varsa ve bu çok fazla dikkat çekiyorsa rüya sahibi yeni ortamına alışmakta zorlanacak demektir. Fakat alıştıktan sonra görecektir ki her şey eski düzeninden çok daha anlamlı olacaktır.

Rüyada havuzda yüzmek, evin bahçesinde veya içerisinde bir yerde belirmiş ise hane içinde yaşanan minik bir olayın büyümeden tatlıya bağlanması ile yorumlanır. Eğer yüzdüğünüz havuzun suyu açık mavi ise aileye katılacak yeni ve minik bir üyenin varlığı ile, koyu mavi ise aileden birinin yüksekokul kazanıp gitmesi ile yorumlanmaktadır. Fakat suyun rengi yeşile çalıyor ise ihanetlerden arınmış saf bir sevgi ile yorumlanmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.