Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Gömlek Görmek

283

Rüyada gömlek görmek, sıkıntılı, kederli bir dönemdeyseniz bu dönemin geçeceğine, rahata, huzura kavuşacağınıza işaret eder. Zor bir işe girişmişseniz bu zorlu, zahmetli dönemin hayırla sonuçlanacağına, çok başarılı ve kolaylıkla işlerinizi halledebileceğiniz bir döneme gireceğinizin göstergesidir. Paraya ihtiyacınız olduğu bir dönemde helal yollu, ancak hiç beklemediğiniz bir yerden istediğiniz kadar para gelecek, bir süre çok rahatlayacaksınız demektir.

Rüyada gömleğin söküldüğünü, yırtıldığını görmek, etrafınızdaki birinden gereksiz yere şüphelenip, haksız yere onu suçlayacağınız anlamına gelir. Bu suçlamadan dolayı çok üzüleceksiniz sonrasında olayın aslını anlayıp. Kafanızda bir konuyla ilgili değişik saçma düşünceler kurup insanları suçlayacaksınız, suçladığınız kişilerle aranız bozulacak, ne kadar pişman olsanız da geri dönüşü olmayacak. Ayrıca rüyanızda sökülmüş, yırtık gömleği giyiyorsanız, gözünüz gibi sakındığınız birine ya da bir eşyanıza bir zarar gelecek ve çok üzüleceksiniz diye yorumlanır.

Rüyanızda temiz gömlek giyiyorsanız bu günahlardan arınacağınız ve tövbekar olacağınız anlamına gelir. Ruhunuzu arındırmanın sonrasında tertemiz, ferah bir hayatınızın olacağı, yeni tanışacağınız bir insana önce şüpheci yaklaşıp sonradan onun çok saf, temiz olduğunu anlayacağınız ve o kişinin size birçok yardımı dokunacağı anlamına da gelir rüyada temiz gömlek giymek.

Rüyada kirli gömlek giymek ya da görmek genellikle hayra yorumlanmaz. Ağır bir hastalık geçireceğinize ancak bu hastalığın uzun sürse de kalıcı hasarlar bırakmayacağına, hastalık bittiğinde yine tamamen sağlıklı olacağınıza yorumlanır kirli gömlek. Sevdiğiniz biriyle aranıza bir uzaklık gireceğine de işaret eder.

Rüyada kısa gömlek görmek, devam eden, uzun süredir uğraştığınız bir işin biri tarafından kesilip yarıda kalacağına yorumlanır. Mutluyken bir anda mutsuz olacaksınız ancak bu yarıda kesilen işin sizin için hayırlı olduğunu sonradan anlayacaksınız. Eğer gebeyseniz ve kısa gömlek gördüyseniz hayırlı bir kız kız evladınız olacak diye söylenir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.