Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Gökyüzü Görmek

277

Eğer rüyanızda gökyüzü gördüyseniz bunun hem şer hem de olumlu yanları vardır. Eğer rüyanızda gökyüzü gördüyseniz rahmete ve uzun zamandır çektiğiniz sıkıntılardan sıyrılın bolu ve berekete kavuşacağınız anlamındandır. Asılında rüyanızda gökyüzü gördüyseniz bu biraz da gördüğünüz rüyanın niteliğine bağlıdır. Örneğin rüyada kendinizi gökyüzünün birinci katın da gördüyseniz bu sizin çektiğiniz sıkıntıdan sıyrılıp bolluk ve berekete erişeceğinizin göstergesidir.

Eğer rüyanızda sıçrayıp ya da elinizi uzattığınız halde gökyüzüne yetişemediğini ve gökyüzüne yetişmek için çapaladığını gören şahsın yakın çevresinde bu aşk hayatı iş hayatı veya aile hayatı olsun bu gibi konular da hayal kırıklığı yaşayacağının göstergesidir. Fakat eğer kişi rüyada çabalamadığı halde gökyüzüne eriştiğini yetiştiğini görüyor ise bu kişinin ömrünün tamamlandığında dünyevi hayatının bitiğinin göstergesidir.

Eğer kişi rüyada yedi kat yükseldiğini görmüş ise bu kişinin iş hayatında başarılar elde edeceğini ve bu şahsın makam ve mevki atacağının göstergesidir. Rüyanız da gökyüzüne çıktığınızı gördüyseniz sıkıntılardan kurtulacağınıza rüyanız da gökyüzünün yarıldığını gördüyseniz çevrenizdekilerle fikir ayrılıkları yaşadığınıza işarettir.

Eğer rüyanızda gökyüzünden düştüğünüzü gördüyseniz bu Allah gözünden düşeceğinize hayırdan şerre geçiş yapacağınıza ve size sıkıntı kötülük veren bir işe bulaşacağınıza işarettir. Eğer rüyanızda gökyüzünü mavi değil de yeşil gördüyseniz bu sizin hidayette erişeceğinize hayırlı işler yapacağınıza ve bu işler sonucun da da mutlu olacağınızın göstergesidir.

Eğer rüyanızda mavi masmavi gökyüzüne bir süreliğine bakıyorsanız bu sizin iş hayatında olsun aşk hayatın da olsun hayırlı kişilerle karşılaşacağınızın göstergecisidir. Arkadaşlar eğer rüyanızda gökyüzü gördüyseniz aslın da bunun birçok anlamı bulunmaktadır. Aslında bunu şöyle değerlendirebiliriz yani rüyanızın şekline göre mesela rüyanızda gökyüzüne çıkmak sizin mevki makam atlayacağınıza gökyüzünü yeşil görmek hayırlı insanlara karşılaşıp hayırlı işler yapacağınıza veya Allah katında da hayır sahibi olacağınıza işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.