Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Evlenmek Görmek

288

Rüyada evlendiğiniz görmek, hayra yorumlanır evlilik Allah tarafından olmasını istediğiniz şeyin olmasının zamanın geldiğini işaret eder. Farklı evlenme tanımları olsa da evlenmek genel olarak hayırlı olayların olacağına işarettir. Şimdi sıra ile hangi evliliğin ne anlama geldiğini öğrenelim sırayla.

Nikâh salonun da yapılan evliliğin şöhrete kavuşacağınızın önemli kişilerle tanışacağınızın ve onların size faydaları dokunacağına işaret eder
Şahitler ve iman huzurunda evlendiğinizi görmek yüce yaratıcın size helal yoldan bol rızık ile ödüllendireceğine işarettir. En anlamlı olan rüya budur Allah tarafından size büyük ödüller geleceğine işarettir.
Evlendiğinizi kişiyi tanımıyorsunuz tanımadığınız birinden bir haber alacağınıza işarettir.

Hasta olan biri ile evlendiğiniz görmek ise sizin sağlık sorunuz veya aileden birinin sağlığının düzeleceğine işaret eder bu evlilik de hayırlı ile yorumlanır.

Ölmüş biri ile evlendiğiniz görmek ise akrabalarınızla olan bazı sorunlarınızı hal edebildiğinize işaret eder.
Rüyada evlilik helal yoldan mala, kolayca hal olabilecek işlere, hasatlıkların geçebileceği zamanın geldiğine, çocuk isteyenlerin çocuk sahibi olabileceğine, borcu olanın borcundan kurtulabileceğine, öğrenci ise sınavların da alacağı güzel haberinin yakında olduğuna işarettir.

Rüyada evlenmek üzere olduğunu görmek ise, kişin geçmişte bazı hataları olduğu ve bu hatalarının ortaya çıkmasından korktuğunu işaret eder. Korkuları ile kişi yüz yüze gelirse rüyası hayır ile sonuçlanır.

Rüyasında çok istediği kişi ile evlenmek iki farklı anlam çıkmaktadır bu rüyada biz gene hayra yoralım rüyayı evlenmek istediği ile evlenmek kişinin bir yerde bir iş teklifi alacağı, beklemediği yerde elline para geçeceği, uzakta sevdiği birine kavuşacağına işarettir.

Rüyasında sevdiği kişi ile evlenmek başka bir anlamı ise bazen çok istediğimiz şeylerin hakkımızda hayırlı olmadığı ile ilgili bu rüya ise üzerinde çalıştığımız veya olmasını çok istediğimiz şeyin hayal kırıklığı ile sonuçlanacağıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.