Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Erik Görmek

288

Genellikle insanlar rüyasında erik gördüler mi bunun ne anlama geldiğini merak ederler. Rüyada erik görmek aslında eriğin yetişme zamanında görülmesi ile zamanı dışında görülmesine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Şayet sizler rüyanızda zamanında yetişen eriği görmüşseniz bunun anlamı bol kazanç ve kaybolmuş olan bir şeyinizi yeniden bulacağınız anlamına gelirken ayrıca da zamanının dışında görülen eriğin ise, sağlık sorunlarına, zorluğa ve üzüntüye işaret etmektedir. Sağlık durumu kötü olan bir kişi şayet rüyasında erik yediğini görmüşse, bu onun sağlığına tekrardan kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada erik yemek, bireyin hiç beklemediği veya aklından hiç geçirmediği bir durum hakkında ve özellikle çok güvendiği ve sevdiği bir kişi tarafından büyük bir sarsıntıya uğrayacağına işaret etmektedir. Zira rüyanızda gördüğünüz erik tam olarak olgunluğa erişmişse bunun anlamı ise sevindirici ve huzur serici haberlerin sizleri beklediğinin işaretidir. Ama rüyanızda gördüğünüz erik dalında ise bu da berekete, bolluğa, kazanca ve rızka işaret etmektedir. Rüyada görülen erik şayet tatlıysa, demek ki rüyayı gören kişinin eline oldukça yüksek toplu bir para veya bir mülk geçeceği anlamına gelir.

Rüyanızda gördüğünüz eriklerin tatları hoş, kara, kırmızı ve sarı erik alıp yemek, eriği aldığınız kadar hem muradınıza ereceğiniz hem de büyük bir mal elde edeceğiniz anlamına gelir. Yalnız rüyanızda eğer sarı erik görmüşseniz bu durumun özelliği hüzün, düşmanlık ve hüzündür. Kişi rüyasında erik topladığını görmüşse,  oldukça yüksek mevlada para kazanacağı anlamına gelir. Yapılan iş ne kadar ağırsa kazanacağı mevlada çok kadar fazla olacak ve rüyayı gören kişiyi mutlu edecektik, verdiği emeklerinin karşılığına da alacaktır. Ama rüyanızda erik topladığınızı görmüşseniz, kurduğunuz hayallerinizin gerçekleşeceğini de söyleyebiliriz.

Rüyada erikle birlikte bir de erik ağacını görmenin anlamı, insanlara yardım eden, görüşleri kuvvetli ve gençliğinde çok mülk edip ihtiyarlamadan vefat edeceğinin işaretidir. Rüyada görülen erik yeşil erik ise;  geçtiğiniz bir üzüntüden dolayı çekeceğiniz sıkıntıların işaretidir. Ayrıca da rüyada kırmızı erik görmek, rüya sahibinin gönlünde olan ve dünya malına kavuşacağı anlamına gelir.  

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.