Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Dilenci Görmek

280

Rüyada dilenci görmek, okumak, okul konusunda hayırlıdır. İstenilen okul kazanılacağına, okulun rahatlıkla bitirileceğine, çok bilgili olunacağına, rüyayı gören kişinin ilim irfan sahibi olup etrafındakiler tarafından çok saygı göreceğine yorumlanır. Rüyanızda dilenciye sadaka veriyorsanız, çok istediğiniz bir iş olacak demektir. Olmasını umut ettiğiniz bir şeyin en kısa zamanda hayırlı bir şekilde olacağına delalet eder. Rüyada dilenci görmek hayatınızda herhangi bir şeyde büyük başarı sağlayacağınız anlamına gelir.

Rüyada görülen dilenci yaşlı bir kadınsa, uzun süre içinize dert olmuş bir durumdan, sıkıntılarınızdan, üzüntüden, kederden kurtulup ferahlayacaksınız diye yorumlanır. Rüyasında yaşlı dilenciye para veren kişi bir toplulukta çok meşhur olacak, herkes tarafından çok beğenile takdir edilen, çok alkışlanacak bir iş yapacaktır. Rüyanızda çocuğunuz dilenciye para veriyorsa, çocuğunuz ilerde istediği okulları kazanıp, devlette en yüksek mevkilere çıkacak demektir.

Rüyanızda dilenen siz iseniz, girişeceğiniz bir işte yüksek mevkilerde birilerinin yardımına ihtiyacınız olacak, bu insanlardan yardım isteyeceğiniz anlamına gelir. İşinizin hallolması için çok fazla çaba sarf edecek, bu uğurda çok paralar harcayacağınız, sonunda işlerinizi yoluna koyabileceğiniz anlamına gelir.

Rüyada dilenciye para vermek çok hayırlı bir rüyadır. Hem dilenci görmek hem para verdiğinizi görmek ayrı ayrı çok iyidir. Bir yerden çok yüklü miktarda miras kalacağına işarettir. Sıkıntılı anınızda borçlarınızı kapatacak ve artacak yüklü bir miktar paranın hiç beklemediğiniz bir yerden ve hiç beklemediğiniz bir zamanda geleceğine yorumlanır.

Rüyada dilenciye bağırmak, pek hayra yorumlanmaz. Yapacağınız bir hata sonucu birinden azar işiteceksiniz, çok ağır laflar duyup çok üzüleceksiniz anlamına gelir.

Rüyada dilenciyi doyurmak eve bolluk, bereket geleceğine, hanedeki bir sorunun çözüleceğine işaret eder.

Rüyada dilenciyi dövmek, düşman kazanmak anlamına gelir. Bir arkadaşınızın bir olay sonunda düşmanınız olacağı şeklinde yorumlanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.