Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Dalgıç Görmek

265

Rüyada dalgıç görmek çok becerikli bir insan olduğunuzu ve tüm işlerinizin su gibi hızlı bir şekilde ilerlediğini göstermektedir. Bu özelliğiniz iş yerinizdeki herkesin hayatını kolaylaştırdığı için sizi çok sevdiklerini söyleyebiliriz. Eğer rüyada kendinizi dalgıç olarak görüyorsanız mutlaka önünüze çıkan tüm iş fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Çünkü bu aralar hem şansınız açık hem de ruh haliniz gayet düzgün ilerlemekte. Fakat rüyanızda dalgıç olan siz değil de bir yakınınız ise daha farklı şekilde yorumlanabilir. Tam olarak ne yapacağınızı bilmediğiniz ve işlere sıkıştığınız bir anda Hızır gibi yetişecek olan bu yakınınız işlerinizin ilerlemesinde ve hayatınızın düzene girmesinde size büyük oranda yardımcı olacaktır.
Rüyada dalgıç görmek önemli zannettiğiniz bazı arkadaşlıklarınızın aslında hiçbir işe yaramadığını ve sizin için pek bir şey ifade etmediklerini anlayacağınız anlamına gelir. Bu arkadaşların hayatınızdan çıkması size hiçbir şey hissettirmeyecek çünkü eksikliklerini fark etmeyeceksiniz bile. Gereksiz muhabbetler ve uğraşlarla dolu olan hayatınıza bir yön vermek için daha kültürlü insanlar ile bir arada olmak isteyebilirsiniz. Bu isteğinize ise kendi çabalarınız doğrultusunda ulaşacaksınız. Ayrıca kültürel alanda ilerlemeniz ailenizin de çok hoşuna gidecek ve sizinle gurur duyacaklar. Size olan güvenleri arttıkça daha çok sorumluluk verecek ve meslek seçmenizde yardımcı olacaklardır.
Rüyada dalgıç görmek istemediğiniz halde size diretilen bir görevi yerine getireceğinizin de habercisidir. İstemediğiniz için sizi biraz sıkabilir ve uzun bir görevmiş gibi gelebilir ama aslında sonucunda çok güzel gelişmeler yaşayacağınız bir iştir bu. Beklentilerinizi gerçekleştirebilmeniz için bazı zorluklara katlanmanız gerekebilir fakat bu durum sizin için kesinlikle hayırlı sonuçlanacaktır. Ayrıca rüyada görülen dalgıç sembolü birkaç tane ise sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz kaliteli vakitleri işaret eder. Bu anları iyi değerlendirin çünkü ilerde gülümseyerek anacağınız dakikaları oluşturacaklar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.