Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Dal Görmek

260

Rüyada dal görmek sizin büyük bir iyiliğe maruz kalacağınıza ve bunun altında ezilmiş hissedeceğinize işaret eder. Her ne kadar bu iyilik size çok yakınınızda birisinde gelse bile siz yine de kendinizi mahcup ve rahatsız hissedeceksiniz ve iyiliğin karşılığını vermeye çalışacaksınız. Daha önce sürekli birilerinin başınıza yaptığı iyilikleri kalkmış olması bu tutumu sergilemenize sebep olabilir tabii ki. Eğer rüyada dal sembolü çok karışık bir şekilde görülüyor ise tüm hayatınız büyük bir koşturmaca içerisinde geçmesine rağmen siz yine de sakinliğinizi koruyup her şeyi rayına koyacaksınız demektir. Pratik bir zekaya sahip olmanız ve hızlı hareket etmeniz size bu konuda gerçekten çok yardımcı olacaktır.

Rüyada dal kesmek, kafanızı şişirip duran bir konuyu nihayet çözümleyebileceğinize işaret etmektedir. Diğer işlerinizin aksamasına bile neden olan bu sorunun çözümlenmesi iş konusunda bahtınızın açılmasına neden olabilir çünkü dolaylı olarak algılarınızda açılacaktır.

Eğer rüyanızda biri size zeytin dalı uzatıyor ise bu kişi ile aranızda var olan buzlar eriyecek demektir. İnatçı bir yapıya sahipseniz bu inadınızdan vazgeçerek size uzatılan zeytin dalını kabul etmenizi öneririz çünkü bu olay eskisinden daha güzel bir dostluğun başlangıcı olacaktır. Eğer doğru dürüst düşünemeyeceğinizi ve bu dalı fark edemeyeceğinizi düşünüyorsanız size yakın bir büyükten akıl alarak daha düzgün adımlar atabilirsiniz.

Rüyada dal kırmak, elbette ki dalın meyveli yada meyvesiz olmasına göre farklı şekillerde yorumlanır. Eğer üzerinde iri iri meyveleri olan bir dal görmüşseniz bu ara kısmetli ve bereketli bir dönemdesiniz demektir. Har vurup harman savurmak yerine birikim yaparak geleceğinize yatırım yapabilirsiniz. Fakat meyvesiz kuru bir dal görüyorsanız işlerinizden beklediğiniz verimi alamayacağınıza işaret eder. Yine de ailenizin geçimini sağlayabilecek kadar kazanıyor olmanıza şükretmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.