Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ceket Görmek

253

Rüyada ceket görmek bu aralar birisi tarafından koruyup kollanmaya ihtiyaç duymak olarak yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi evli bir kadın ise, eşi tarafından korunmaya ve şımartılmaya ihtiyaç duyuyor demektir. Kırılgan ve hassas bir dönemde olduğu için bu isteğini eşine söylemeyen ve karşı tarafında anlamasını bekleyen rüya sahibi fazlasıyla yalnız hissedeceği bir sürece girebilir. Bu yüzden bazı duygularını eşine anlatıp yardım talep etmesinde hiçbir zarar yoktur. Çünkü karşı taraf konu hakkında bilgisiz olduğu için rüya sahibinin ihtiyaçlarını fark edemeyebilir. Eğer rüyayı gören kişi bekar bir kadın ise yalnızlık hissettiği şu aralar kendini yanlış bir seçimin kollarında bulabilir. Daha fazla ihmal edilip üzülmek istemiyor ise bağlanacağı kişiyi bir takım testlerden geçirmesinde fayda vardır. Kötü zamanında yanında olan birini bulursa ilerde asla yalnız hissetmeyeceği bir evlilik yapmış olacaktır.
Rüyada ceket görmek bazı durumlarda çok daha farklı yorumlanabilir. Mesela ceketi üzerinize giydiğinizi ve size dar geldiğini görüyorsanız; acele karar verdiğiniz bir konu hakkında pişmanlık yaşayabilirsiniz demektir. Yine de bu konu sizi fazla tedirgin edip oyalamayacaktır çünkü olayı çabuk fark edip yanlışınızı düzeltme vakti bulabileceksiniz. Eğer rüyanızda ceketi tek elinizle taşıdığınızı görüyorsanız etrafınızda hiç önemsemediğiniz insanlar var demektir. Bu insanları önemsemediğiniz ve hayatları hakkında bilgi sahibi olmak istemediğiniz sürece hiç keyif almayacağınız bir ortama mahkum kalacaksınız demektir. Çünkü sizin iş arkadaşlarınız olan bu kişiler uzun yıllar beraber olacağınız insanlardır ve artık onları tanıyıp kabullenme aşamasına geçmeniz iyi olacaktır.
Rüyada ceket görmenin bir diğer anlamı ise çok huzursuz ve neşesiz olduğunuz bir anda sizi sevinçten havalara zıplatacak bir haber almaktır. Kaderinizi değiştirecek nitelikte olan bu haber sayesinde tüm sıkıntılarınızı unutup güzel günlere adım atabileceksiniz. Etrafınızda bu güzel haberi paylaşacak birçok insanın olması ise çok şanslı bir insan olduğunuzun göstergesidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.