Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Cadde Görmek

249

Rüyada cadde görmek ve bu cadde de bulunduğunu görmek rüya sahibinin iş hayatında başarıyı yakalayıp bol kazanç elde edeceğine ve itibar kazanacağına delalettir. Bu rüyanın sahibi olan kişi hayatı ile ilgili doğru seçimler yaptığı takdirde tüm hayallerine kavuşacağı ve istediği her şeyi yapabilme fırsatı bulacağına yorumlanmaktadır. Rüyayı gören bu kişinin kararlı olması ve doğru yoldan gitmesi durumunda güzel bir mertebe sahibi olacağına yorumlanmıştır.

Rüyada bir cadde de yürüdüğünü ya da dolaştığını gören bir kişi için şu an da hayatındaki sıkıntı ve zorluklardan kendi gayreti ile kurtulacağı şeklinde yorumlar yapılır. Rüyada büyük ana cadde görmek ise rüya sahibi olan kişinin hayatının ve özel yaşamının yoluna girip üzüldüğü şeylerin hallolacağı işaret edilir. Bu rüya sahibinin şansı artacak ve kısmeti açılarak bir yuva kurmasının yakın olduğu da delalet edilmektedir. Ayrıca rüya sahibi doğru işler peşinde koşarsa ve dürüstlüğü elden bırakmazsa bolluk ve bereket içinde yüzeceği ve bol kazanç elde edeceği rahata kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen cadde kalabalık bir cadde ise rüya sahibinin yaptığı ticaretin kendisine hayır getireceği ve iş yerinde yaptığı karlı işlerin de karşılığını fazlasıyla alacaktır demektir. Rüyasında bir cadde de koştuğunu gören bir kişi uzun süredir görmediği bir arkadaşını ya da bir yakınını görecek ve bu kişi ona hayırlı bir haber verip kendisini çok şaşırtacak demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.