Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Cacık Görmek

268

Rüyada cacık görülmesi pek hayra yorumlanmamaktadır. Bu rüya daha çok uğursuzluk olarak nitelendirilir ve bu rüyayı göre kişinin şanssız olacağı dönemlerin geleceği ve rüya sahibini çok zor ve mutsuz günlerin beklediğine işaret etmektedir. Ayrıca da bu rüya çoğunlukla ümitlerin bitmesine, kötü haberlerin alınacağına, gün gelecek yaşama sevincini bile kaybedeceği, hayal kırıklıkların yaşanacağına ve yavaş yavaş elinde avuncunda ne varsa onları kaybedeceğine delalet eder. Ancak rüyanızda cacık yapan birini görürseniz, bir erkekten hayırlı bir haber alacağınız ve bu erkekle aranızda sizin için olumlu olacak bir konuşma geçeceği anlamına gelir.

Kişi rüyasında cacık görürse, her neyden korkuyorsa bu korkunun artık geçeceği, iradesinin ve itimadının artacağına işaret etmektedir. Rüyanızda cacık yaptığınızı görürseniz, duyduğunuz endişelerinizden çevrenizde insanların yardımı ile bundan kurtulacağınıza ve zor günlerinize sizlerin yardımınıza koşan biriyle önemli denilecek kadar bir karar alacağınız anlamına gelir.

Kişi rüyasında cacık yediğini görmüşse; zor anında aniden verilen kararlar yüzünden etrafından dikkat çekeceği ve birçok kişi arasından önemli bir sorumluluğu almak için seçim yapacağı anlamına gelir. Ayrıca da rüyada cacık yemek pek olumlu algılanmamaktadır. Daha çok kişinin talihsiz ve kısmetsiz olduğu anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin başının derde gireceği, yüreğinin sızlayacağı, çok acı çekeceği ve sanki nefesinin kesiliyormuş gibi hissedeceği çok kötü günlerin onu beklediğine işarettir.

Rüyada cacık içmek daha çok vesveseye, kuruntuya ve endişeye işaret etmektedir. Ayrıca da rüyayı gören kişinin gereksiz yere kendini yiyip bitirdiğine, olayları gözünde bir hayli büyüttüğüne, kendini çok fazla üzdüğüne ve bundan dolayı da en büyük zararı kendisine yaptığına delalet eder.

Bir kişi rüyasında cacık topladığını görürse, rüyayı gören kişinin etrafında çok sayılan, kollanılan ve sevilen kişi olduğu, çevresindeki insanların düşman kalabalığı veya kuru kalabalık olmadığı, etrafındaki insanların gerçek dost, arkadaş ve sırdaş oldukları ve kesinlikle zor zamanlarında, yere çakıldığı zaman elini tutacak kişiler olduğuna delalet etmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.