Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Bisküvi Görmek

265

Rüyada bisküvi görmek rüya sahibine birçok konuda dikkatli olması gerektiği hakkında mesajlar verir. Eğer riya sahibi tek başına büyük bir tabaktan bisküvi yediğini görmüş ise üzerinde maddi açıdan büyük bir baskı oluşacak ve altından kalkmak isterken kötü düşüncelere kapılacak demektir. Bu zor sürecin kendisi açısından bir sınav olduğunu unutmaması ve yanlış yollara sapmaması için uyarılması gereken rüya sahibi, kendisine akıl verecek kişilere ihtiyaç duyacaktır. Bu yüzden yaşadıklarını çok fazla saklamasının bir anlamı olmayacaktır. Aile büyükleri ile iletişime geçerek istediği yol göstericiyi bulabilecektir. Bir diğer rüya yorumcusuna göre ise rüyada görülen bisküvi sembolü alacaklı olduğu kişiden nihayet parasını almak olarak yorumlanır.

Rüyada bisküvi almak, bir konuda oldukça ihmalkâr davranarak sevdiklerinin kalbini kırmaktır. Aileyi ilgilendiren bu mesele özellikle çocuklar açısından çok hassas bir konu olmasından dolayı kesinlikle telafi yoluna başvurulmalıdır. Onların minik kalpleri ilerde bu ihmalkârlığı büyük bir üzüntü ile anmalarına ve eksiklik hissetmelerine sebep olabilir.

Rüyasında bir paket bisküvi aldığını fakat yiyemediğini gören kişi aklı karışık bir dostuna, çözümlemesi gereken konularda yardımcı olacak fakat ne kadar istese de onun üzülmesine engel olamayacak demektir. Rüyada bisküvi yemek, üzüntünün geçici olduğuna ve aynı zamanda da bazı şeylerin değerinin bilinmesi için gerekli olduğuna dalalettir. Bisküvileri evin alakasız bir yerinde bulduğunu gören kişi ise ufak bir terfi haberi ile yeni bir maceraya atılacak demektir. Eğer bu macerada tek ise kısa bir süre içerisinde gönlüne ve gözüne hitap eden birisi ile tanışarak hayatını renklendirecek ve mutlu olacaktır. Çift olarak atıldığı macerada ise onu daha güzel gelişmeler beklemektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.