Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Başörtüsü Görmek

273

Rüyada başörtüsü görmek uzun ömürlü, hayırlı ve iffetli bir kız çocuğuna işaret etmektedir. Rüyanızda görmüş olduğunu başörtüsü temiz ve yeni ise eşinizin çok iyi bir olduğuna yada iyi biri ile evleneceğinize yorumlanır. Ancak görmüş olduğunuz başörtüsü eski ve yırtıksa yakın zamanda ailenizden birinin uzağa gideceğine ve bundan dolayı da uzun bir süre yalnız kalacağınıza ama hayırlı komşularınızın sayesinde bu zor günleri atlatacağınıza tabir edilir. Başörtüsünün anlamı aslında her insanın içinde bulunan iyiliğe yorumlanmaktadır.

Rüyanızda elinizde tutmuş olduğunuz başörtünüzün elinizden uçup gittiğini görürseniz, içinizde hayalini kurmuş olduğunuz şeye kavuşacağınıza, çevrenizdeki iyi ve merhametli insanlara, iş hayatına gireceğinize, hem ailenizi hem de hayatınızı yakından ilgilendiren bir konu hakkında oldukça önemli bir karar vermeniz gerektiğine ve etrafınızdaki insanlarla iyi bir şekilde geçinmeye çalıştığınızı göstermektedir.

Rüyada başörtüsü takmak, yakında çok hayırlı bir iş yapacağınıza özellikle yaptığınız şeyden hem siz hem de iyilik yapacağınız kişiyi çok mutlu edeceğinizi, rüyada başörtüsü taktığını görmek, uzun zamandan beri hayalini kurmuş olduğu şeyi gerçekleştireceğinize işaret etmektedir.

Rüyada başörtüsü katlamak, çok zengin olacağınıza, kocanızın yada eşinizin din konusunda sizlerin istediği davranışları sergilediğine, yeni dostluklar kazanacağınız başka bir şehre taşınacağınıza ve bu taşınmanın faydasını hayatınızda çok fazla göreceğinize, mal ve mülkünüzün daha da çoğalacağına, eğlence hayatının yoğun olacağına, size gelecek bir misafirin şansınızı artıracağına ve hayırlı bir kısmetin çok yakında sizi bulacağına işaret etmektedir. Bu kısmetin para mı yoksa aşk mı olduğu daha çok fincanınızın etrafındaki şeylerle doğru orantılıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.