Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Bardak Görmek

274

Rüya da bardak görmek ahlak ve namusla ilgili anlamlar çıkmaktadır. Rüyada görülen bardağın yapı malzemesi de rüyanızın farklı anlamlar çıkmasına neden olur. Cam bardak görmek ve cam bardaktan su içmek ise yakınlarınızdan ve çevrenizden iyi anılacağınızı iyi işler yapacağınıza işaret eder. Topraktan yapılmış bardak ise, mal ile yorumlanır elinize yüklüce para geçeceğine işaret eder.

Demir bardaktan su içmek sağlam ilişkiler kuracağınız kişilerle tanış anacağınız ve onlardan yayar sağlayacağınıza işaret eder.
Rüyada bardağın kırılmış olduğu görmek ise yakınlardan birinin hastana bileceğine işaret eder.

Temiz bardaktan su içmek, helal yoldan para kazanacağınız, beklemediğiniz bir yerden elinize para geçeceğidir. Temiz bir bardak görmek ise kısmetle tabir olunur sevdiğinize kavuşacağınıza, evlenmek isteyenlerin evleneceğine işaret eder.

Boş bardak görmek kötü bir haber alacağınıza ve bazı sıkıntıları yaşayacağınıza işarettir. Bu sıkıntıların uzun süreceğine işarettir. Evlilik düşünenlerin ise evliliğinin ertelenmesi, sevgilisi ile arasının bozulmasıdır.
Dolu bardak görmek ise huzur, mutluluğun simgesidir, işinizde iyi yerlere geleceğinize, aile içi mutlu bir haber alacağınıza işaret eder. Güzel bir hediye alacağınıza bu hediyenin sizi çok mutlu edeceğine işarettir.
Rüyada elinizden bardak düşüp kırıldığını görmek bazı kişilerin işinizi bozmaya çalıştığını, ailede sorunlarınızın oluşacağını, maddi konularda zara göreceğin izdir.

Rüya da görülen bardağın birçok anlama geldiği ama genel anlamda bardak görmek namus, şeref, ahlak ile ilgili olmakta bardağın boş olması olumsuz durumların yaşanmasına, bardağın dolu olması güzel haberlere işaret eder.

Bardak satan birini görmek ise ilme, bilgili kişiye işaret eder. Bulunduğu makamdan daha da yükseleceğine çevreden hatırı sayılır, sevilen biri olduğuna işaret edilir. Ailesi tarafından çok sevilen fedakar biri olarak ta bilinir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.