Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Bahçe Görmek

271

Rüyada bahçe görmek sizin çok geniş bir yüreğe sahip olduğunuza ve etrafınızdaki herkesi çok sevdiğinize işaret eder. Sevginizle insanları çok kolay bir şekilde ikna edebiliyor ve onları istediğiniz şekilde yönlendirebiliyorsunuz. Rüyadaki bahçe sembolü sizin bu enerjiniz ile herkesi olumlu bir şekilde etkileyecek güce sahip olduğunuzu ve onların doğru yolu bulmaları için teşvik edebileceğinizi göstermektedir. Özellikle de ailenizde sizin yardımınıza ihtiyaç duyan bazı insanlar olabilir. Eğer rüyanızda gördüğünüz bahçenin ucu bucağı yoksa, hanenizin ilerleyen yıllarda daha da genişleyeceğini ve sizin de doğal olarak sorumluluklarınızın iki katına çıkacağını simgelemektedir.

Rüyada bahçe sulamak, bekar bir insan için her zaman sıcak bir yuva özlemini işaret eder. Bu özlem artık dayanılmaz boyutlara ulaşabilir ve siz artık evlenip çoluk çocuğa karışma isteğinizi bastıramayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise evleneceğiniz kişiyi acele karar vererek seçmemek olacaktır. Çünkü karakteriniz ile örtüşmeyen bir eş adayı ile mutlu olmanız imkansızdır. Bu rüya size bir uyarı olacak ve atlamamanız gereken noktaları kulağınıza fısıldayacaktır. Eğer dikkatli olursanız evlilik sizin için sonsuz eğlencesi ve güzelliği olan bir kervana dönüşebilir.

Rüyada bahçe gördüğünüzü ama o bahçenin içerisinde kalabalık insan grupları olduğunu görüyorsanız çok yakın bir zamanda önemli kararlar vermeniz gerekecek demektir. İş hayatınız ile ilgili olan bu kararlar sizi gelecekte çok güzel yerlere taşıyacaktır. Farklı insanlar ile çeşitli şekilde iletişime geçip onların hayatlarına dokunabilirsiniz. Ayrıca o kalabalık grupların birinde siz de varsanız iş ortamınız sürekli değişecek ve hiç sıkılmayacaksınız demektir. Hatta seyahat etmenizi gerektirecek bir iş bile bulabilirsiniz. Eğer rüyanızda gördüğünüz bahçenin içerisinde çok sayıda ağaç mevcut ise etrafınızdaki insanlar ile köklü ilişkileriniz var demektir ve hatırı sayılan bir insan olduğunuzu gösterir. Bu özelliğiniz de tüm işlerinizin tıkır tıkır yürümesine sebep olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.