Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Bacak Görmek

240

Rüyada bacak görmek rüya sahibinin içinden çıkamadığı bir durum yaşayacağını işaret eder. Her önüne gelene hesapsız kitapsız inanması konusunda uyarılması gereken rüya sahibi, bu karmaşık durumu çözmekte zorlanmamak için kendi iç sesini dinlemelidir. Ayrıca vesveselerden ve daha çözümsüz bir gidişattan kurtulabilmek için dualardan yardım almalıdır. Bir diğer rüya yorumcusuna göre ise rüyada görülen bacak sembolü; hadsiz ve kendini bilmez bir insanın saçma sapan sorularına maruz kalarak ufak bir sinir krizi atlatmaya dalalettir. Fakat bu krizden karşı tarafta nasibini iyice alacak ve bir daha böyle hadsizlikler yapmaya cesaret bile edemeyecektir.

Rüyada bacak kesmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer anlamı ise sevilen bir arkadaşa kefil olmaktır. Bu kefillik rüya sahibinin başına çok büyük sorunlar açabilir. O yüzden kıvrak bahaneler ile bu sorumluluğun altına girmekten kaçınmakta fayda vardır. Eğer bir çıkar yada kurtuluş yolu göremiyorsa böyle bir konuda sorumluluk almak istemediğini uygun bir dille karşısındakine anlatmak daha doğru bir davranış olacaktır. Eğer karşısındaki insanın kırılmasından endişe ediyorsa ilerde kendisinin daha büyük kırgınlıklar yaşayacağı ve arkadaşından tamamen kopacağı aklına gelmelidir.

Rüyada bacak kırılması, rüyayı gören kişinin çocuklarından birine ait ise çok daha farklı anlamlara gelmektedir. Çocuklarından birinin kendisinden bir şeyler sakladığını öğrenmek üzere olan rüya sahibi sakin olması konusunda uyarılmalıdır. Fevri hareket edecek olursa evladını ömrünün sonuna kadar düzelemeyeceği bir kırgınlık içerisine sokacaktır. Bu da doğal olarak rüya sahibinin içerisine ömür boyu dert olarak kalacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.