Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ayakkabıcı Görmek

241

Rüyada ayakkabıcı görmek, her anlamda rüya sahibinin neredeyse mükemmel denecek bir hayat yaşayacağını gösterir . Tabi bu mükemmeliyet kavramı tamamen rüya sahibin algılayış biçimine bağlıdır yani onun için lüksler ne kadar az ise o kadar mükemmel bir hayat yaşıyor demektir. Rüyada ayakkabıcı gören birinin ömür boyu ekonomik sıkıntı çekmeyeceği ,istediği şeylere rahatlıkla sahip olacağı ve ulaşmak istediği bütün hayallerin bir bir gerçekleşeceği anlamlarına gelmektedir.

Ayakkabıcı görmek çok sağlıklı ve hastalıksız ,uzun bir ömre de işarettir. Rüyada ayakkabıcı olduğunu gören kişi ise ekonomik olarak zor günler yaşamış olsa bile bundan sonra hayatında her şeyin yoluna gireceğine ve yapmak istediği dilekleri gerçekleştireceğine kanıttır. Mutluluk, neşe, umut ve gelecek güzel günlere yorulan bu rüya, rüya sahibi için ilk anda biraz kötüymüş gibi gelse de bu kadar güzel şeylere yorulması rüya sahibin biraz karamsar bir kişilik olduğunu gösterir yani biraz garanticidir ve bazı şeylerin hemen gerçekleşmesini ister. Bu balından rüya sahibi biraz sabırlı olmayı öğrenmeli ve hayatında on ağırlık veren bazı şeyleri hayatından çıkarmalıdır.

Rüyada ayakkabıcı görmek yakınlarınızın başına gelen kötü bir olayın artık sonlanacağı anlamına gelmektedir . Sizin de yaptığınız yardımlar sayesinde bu yakınınız sıkıntılarından kurtulmuş ve size çok duacı olacaktır. Etrafınızdaki insanların neredeyse hepsi sizden memnundur ve size güvenmektedirler. Her ne kadar bazen sizi kıran insanların varlığından ve çevrenizde dolaşmasından rahatsız olsanız bile artık onların da varlığına alışmış ve kendinizi bu duruma adapte etmişsinizdir. Bazı konularda kabullenemediğiniz şeyler var ve bu konular sizin her geçen gün canınızı sıkmaktadır bu durumlar aile içi de olabilir iş yerinizde yaşadığınız sorunlar da olabilir. Kısacası bu problemlerinizi yakın zamanda çözeceğiniz ve daha durgun ve daha sakin bir hayat yaşayacağınız anlamlarına gelmektedir bu rüya.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.