Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Apartman Görmek

285

Rüyada apartman görmek, rüya sahibinin çok yakında sıkıntılar çekeceğinin işaretidir. Bu rüyayı gören kişi, farkında olduğu bir durumla ilgili tedbir almadığı için sıkıntıya düşecek anlamındadır. Ayrıca rüyada apartman görmek ciddi para kayıplarına ve anlaşmazlıkların yaşanmasına da delalet eder. Bu rüyayı gören kişiyi kavga ve münakaşalardan ötürü stresli günlerin beklediği düşünülür. Rüyada apartman satın almak, rüya sahibinin derde düşeceğini gösterir. Her şeyi kafasına takan kişinin bu rüyayı görmesi, alacağı haberle üzüleceğini ve zorlu günler yaşayacağını işaret eder. Rüyada apartman çökmesi, hane içinden veya aile büyüklerinden birinin kaybından dolayı yaşanacak büyük acıları simgeler. Rüyada apartman boşluğu gören kişi, yalnızlık duygusu yaşayacak, kendini çaresiz hissedecek demektir.

Rüyada apartman inşaatı görmek ise rüya sahibinin kişisel eksikliklerini işaret eder. Rüya sahibi bu durumun farkına varıp kendine çekidüzen vermeye başlayacak demektir. Apartman temelinin görülmesi de alınacak yeni kararlar ve atılacak yeni adımları simgeler. Bu rüya oldukça hayırlıdır ve rüya sahibine mutlu olacağı günlerin geleceğini delalet eder.

Rüyada apartman görmek, helal mal, zenginlik; yüksek bina veya köşk görmek kazancın artmasına işarettir. Ayrıca rüyada yüksek bina görmek çıkılacak seyahati de temsil eder. Rüya sahibinin apartman bahçesine çiçek ekmesi evliliği müjdeler. Kişi kendini apartman önünde görürse, özellikle iş konusunda kararsız kaldığı durumlar var demektir.

Rüyada apartman asansörü görülmesi ise uzak ülkelere yolculuk olarak yorumlanır. Rüyada görülen apartmanın şehir dışında olması, yaşanacak tuhaf olayları haber eder. Kişinin rüyasında apartman aldığını görmesi hayırlı murat, evlilik ve müjdeli haber olarak yorulur. Eğer rüya sahibi rüyasında gördüğü apartmanın yüksekliği ile ilgili şaşkınlık yaşıyorsa, iş konusunda kararsızlıkları olduğunu simgeler. Bazı yorumculara göre ise rüyada apartman görmek aile içi sıkıntıları resmeder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.