Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Akarsu Görmek

275

Rüyada akarsu görmek, maddi kazanç elde etmeye ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Kimi yorumcuya göre ise rüyada akarsu görmek uzun ömre delalettir. Rüyada akarsu kenarında oturan kişinin hayatının sıkıntısız olacağı düşünülür. Eğer görülen akarsu berrak akıyorsa hayatın neşeli; sakin akması veya kesilmesi ise hayatın hastalıklarla geçeceğine delalet eder.

Rüyada görülen akarsuyun taşarcasına şiddetle akması ise kişinin üzücü olaylarla karşılaşacağını işaret eder. Akarsuyun bulanık olması ise kişinin hayatında hastalıkların olacağını gösterir. Rüyada akarsuda kayıkla dolaşmak, geçim rahatlığına; kayığın su alması ve batması ise geçim zorluğuna işaret eder. Rüyada görülen akarsudan kan akması ise felaketlerin geleceğini simgeler.

Rüyada akarsu görmek, maddi açıdan rahatlamaya ve sıkıntıların azalmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin sağlıklı ve sorunsuz bir hayatı olacağı düşünülür.

Rüyada akarsuda yüzmek ise, kişinin ruhen ve bedenen rahatlayacağını gösterir. Rüyada akarsuyun berrak olması hane içinde huzur ve mutluluğu, bulanık olması ise uğursuzluğu temsil eder. Rüyasında akarsuyun berrak aktığını gören kişi atıldığı işlerde başarısız olacak ve engellerle karşılaşacak demektir.

Rüyada akarsuya düşülmesi, huzursuz ve sıkıntılı günlerin geleceğinin habercisidir. Rüyada akarsu üzerinde yürüyen kişinin şansının açılacağı, kısmetlerin ardı arkasının kesilmeyeceği düşünülür.

Rüyada akarsuyun şelale olarak akması, bereket ve bolluk simgesidir. Bu rüyayı gören kişinin hayırlı evlatları olacağı ifade edilir. Rüyada şelale olarak akan akarsuya atlamak ise, büyük kazanç getirecek işe herkesten önce sahip olunacağına delalet eder. Kimi yorumcuya göre bu rüya ise, kişinin karşısına çıkacak kısmeti kimseye kaptırmayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada şelale gibi akan akarsuya girmek ve yüzmek ise, kişinin tüm sıkıntılardan arınacağına, muradına ereceğine ve her zaman sağlıklı, mutlu bir hayatının olacağına işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.