Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ahtapot Görmek

266

Rüyada ahtapot görmek, birden fazla işle uğraşıldığına ve bu işlerden başarı elde edileceğine işarettir. Ayrıca içinden çıkılmaz ve zor bir işle uğraşıldığı anlamına da gelir. Rüyada ahtapot görmek bazı yorumculara göre ise gören kişiyi çevresindekilerin entrikalarına uğrayacağını işaret eder. Rüyada ahtapot saldırısına uğramak ise, sorunlardan güçlükle kurtulacağına delalettir. Rüyada ahtapottan kurtulmak ve ahtapotu yenmek ise çevredeki düşmanların fark edilerek onlardan uzaklaşılmasına işaret eder. Bazı yorumcular ise rüyada ahtapot görmeyi özgürlüğün kısıtlanması olarak yorumlar.

Rüyada ahtapot görmek, bir olayı birden fazla yönden düşünmeyi de simgeler. Bu rüyayı gören kişinin bakış açısının geniş olduğuna tabir olunur. Bu rüyayı gören kişinin attığı adımlarda her olasılığı düşündüğü ve ona göre hareket ettiği düşünülür. Rüyada ahtapot gören kişi, tıpkı ahtapotun kolları gibi her yere yetişebilen meziyettedir. Bu kişilerin ticarette de başarılı oldukları düşünülür.

Rüyada ahtapot yakalamak, rüya sahibinin azimli, başarılı, çalışkan ve kararlı oluşunu simgeler. Rüyada ahtapot yemek ise, her türlü sıkıntı ve zorluğa kolayca karşı gelineceğinin işaretidir. Rüyada ahtapot öldüren kişi ise, karşılaşacağı sorunlara ustaca çözümler sunarak kolaylıkla baş edecek demektir. Rüyada ahtapot yakalamak, kişinin girişeceği işte başarıya ulaşması için çok çabalaması gerektiğini gösterir. Rüyada ahtapot saldırısına uğramak, gören kişinin nazara uğrayacağını işaret eder. Bu rüya, gören kişinin etrafındaki kişilere karşı dikkatli olması konusunda onu uyarır. Rüyada ahtapot gören kişi, çok yönlü düşünen ve her işten anlayan yapıdadır. Karşılaşacağı zorluk ve sıkıntıların üstesinden akıllıca çözümlerle kolayca atlatacak demektir. Bazı yorumculara göre rüyada ahtapot görmek, kişinin etrafından kısıtlamalara maruz kalacağını işaret eder. Rüyada ahtapot görülmesi, çoğunlukla karşılaşacak zorluk ve sıkıntılara dikkat çekici niteliktedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.