Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Tapu Görmek

256

Rüyada tapu görmek rüya sahibinin maddi anlamda bir yerden bir gelir elde edeceği delalet edilir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında bulunduğu mertebenin kalıcı olacağına da işaret edilmiştir. Bazı yorumlara göre ise bu rüyanın sahibinin sabit bir gelir sahibi olmasının yakın olduğu şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin etrafındaki insanlar tarafından çok iyi, namuslu, kendi halinde bir insan olarak bilindiği tabir edilir.

Rüyada tapu imzalamak, genellikle mala ya da yakın zamanda elde edilecek olan mülke işarettir.

Rüyada tapu almak, genel olarak maddi anlamda yorumlanır. Rüya sahibi kısa bir süre sonra bir mal alacak veya kendisine bir yerden miras kalacak demek anlamına gelir. Eğer bu rüyayı gören kişi bir mülke yatırım yapacaksa bu yatırımın kendisine aha çok kazanç getireceği ve hayırlı bir yatırım olacağı tabir edilmiştir. Rüya sahibinin bu şekilde bir düşüncesi var ise gönül rahatlığıyla bunu yapabilir ve mülk edinebilir demektir.

Rüyada tapu bulmak, rüyayı gören kişinin maddiyatının iyi duruma geleceği şeklinde yapılan yorumlar da bulunmaktadır. Kişinin parasal sıkıntıları var ise bunun yakın zaman da geçeceği bir tapu işi ile gelecek olan bir kazanç kaynağına delalet edilmektedir. Ayrıca bu tapu işiyle birlikte kendisinin ve ailesinin de refaha ereceği ve rahat bir şekilde hayat sürecekleri tabir edilmiştir. Bu rüya genel olarak olumlu olarak yorumlanmıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.