Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Pencere Görmek

234

Rüyada pencere görmek ne anlama gelir sorusuna cevaben, rüya sahibinin tıkanıp kaldığı bir konuda yeni çözüm önerileri ile ona ışık tutacak bir insan ile tanışması anlamına gelir. Bu insan farklı bakış açısı ve olaylara yüklediği yeni anlamlar ile rüya sahibine ciddi boyutta yardımlarda bulunacaktır. Daha önce bu tür bir yaklaşımı kendisi sergileyemediği için kendisi ile çatışma haline girecek olan rüya sahibi hiç değilse bundan sonra kendisini geliştirmek adına adımlar atarak, tanıştığı kişiyi örnek almaya başlayacaktır. Hatta bundan sonra her bunaldığında ve tıkandığında başvurup fikrini alabileceği yeni bir dostu olacak da diyebiliriz.

Rüyasında pencereden sarktığını gören kişi bazı ailevi konularda daha hassas davranarak yaşananlara karşı tarafın gözüyle de bakmayı öğrenmelidir. Bir anlamda empati eğitimi almalıdır da diyebiliriz.

Rüyada pencere camı kırmak, darlık ve sıkıntı içinde geçen zor günlerin atlatılmak üzere olunduğudur. Eğer pencere sembolü uzaktan görülüyor ve sürekli o noktaya bakılıyor ise rüya sahibi imrendiği ama bir süre yanaşmaya cesaret edemediği kişiye açılarak olumlu tepkiler alacak demektir. Bu tepkilerden sonra iyice cesaretlenen rüya sahibi yeni ve umut dolu bir ilişkiye yelken açacak demektir. Evli bir insanın rüyasında pencereye bakıp durması ise beklentilerine kulak asmadığını düşündüğü eşinin aslında başka sorunları olduğunu işaret eder. Bu sorunları çok sonradan öğrenecek olan ve ilişkisine yeni bir gözle bakmaya çalışan rüya sahibini daha güzel günler bekliyor demektir.

Rüyada pencere silmek, sorumluluk dolu günlere adım atmak ile tabir edilir. Bu kadar pencerenin bir arada olması herkese karşı kendini sorumlu hisseden rüya sahibi ile yorumlanır fakat onunda olayları akışına bırakarak yaşamaya hakkı vardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.