Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Dansöz Görmek

254

Rüyada dansöz görmek genellikle hayırlı olaylara ve iyi durumlara tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kısa bir süre sonra mutlu bir haber alarak mutlulukların içinde olacağı ve hayırlara vesile olacak durumların yaklaştığı yorumlanır. Rüya sahibinin normal giden hayatında onu çok şaşırtacak ve mutlu edecek sürpriz bir gelişme ile hayatının değişip bambaşka bir yaşama doğru yol alacağı belirtiliyor. Böyle bir rüya gören kişinin sıkıntı ve sorunlarından kurtulup sadece ailesine ve işine odaklanıp mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceği tabir edilir.

Rüyada dansöz gibi oynamak, halk arasında olumsuz olarak bilinse de olumlu ve hayırlı anlamları vardır. Rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşıp işlerinin yoluna gireceği tabir edilir. Bu rüya ile ilgili yapılan bir başka yoruma göre de rüyasında dansöz gören bir kişi için zaman zaman yaşadığı kişisel sorunlardan dolayı duyduğu büyük huzursuzluğun yersiz olduğu ve bu durumun kısa sürüp hemen kurtulup refaha ereceği tabir edilmiştir.

Rüyasında bir dansöz kıyafeti gören bir kişi ya da bu kıyafeti kendi üzerinde gören bir kişi yaşayacağı sıkıntılarda kendisini yalnız bırakmayan bir dostunun her zaman ve her durumda yanında bulunup onu hep teselli edeceği şeklinde de yorumlanmıştır. Rüyada dansöz oynatmak, böyle bir sıkıntı ile karşılaşan rüya sahibi için her zaman ferah tutması ve kasına bu tür geçici olayları takmaması ve huzurun mutluluğun onu beklediği diye tabirler de bulunur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.