Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ada Görmek

229

Rüyada ada görmek, en sevdiğiniz insanın ilgisizliği ile karşı karşıya kalmanız olarak yorumlanır. Bu durum sizi bir müddet çileden çıkarabilir ve ona hiçbir şey fark ettirmeden halletmenin yollarını arayabilirsiniz. Eğer biraz bakım ve değişiklik ile ilgisini yeniden canlandıramıyorsanız karşılıklı konuşma vakti gelmiş demektir. Çünkü bu kişinin size karşı bir kırılmışlığı olabilir ve tepkisini ilgisiz kalarak gösterebilir. Konuşarak ve empati yaparak tüm zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Aksi takdirde sevginize ve onca yıla yazık olacaktır. Yaşanan her şey iki taraflı düşünülmelidir.

Rüyada ada satın almak, uzun bir yalnızlığa ihtiyaç duyduğunuzu da gösterebilir. Hayatınıza karışan kimse olmadan kafanızı dinleyeceğiniz bir ortam oluşturmak isteyebilirsiniz. Bu tarz bir yaşam yorgunluğunuza ve gereksiz insanlar hakkındaki düşünce kirliliğinize iyi gelecektir. Sadece kendinizi dinlemek ve bazı duygularınızın doğruluğundan emin olmak için bu fikri bir an önce hayata geçirseniz iyi edersiniz. Hem böyle bir yalnızlık etrafınızdaki fazlaca yüz göz olduğunuz insana da ders olacaktır. Sizi ağlama duvarı gibi kullanmaktan vazgeçip, sizin de kendi hayatınız olduğunu ve onunla uğraşmanız gerektiğini anlamaları için güzel bir adım atmış olacaksınız.

Rüyada gemi ile adaya gitmek, çok amaçsız bir ilişkiniz olduğunu işaret etmektedir. Her iki taraf da tam olarak ne istediğini bilmediği için ortada bir karışıklık ve isteksizlik söz konusu olabilir. Bu duruma sizin kendinizden ve sevginizden emin olamamanız da yol açıyor olabilir. Eğer sorumluluk alma konusunda sıkıntılarınız var ise bu ilişkiye asla adım atmamanızı öneririz çünkü rüyada çıkan ada sembolü karşı taraftaki insanın da pek sorumluluk almak istemediğini göstermektedir. Yaşanabilecek her şey henüz sizin elinizdeyken kararlarınızı doğru bir şekilde vermeli ve adımlarınızı mükemmel bir şekilde atmalısınız. Eğer hayatınızda biri yok ise bu aralar yalnızlığınızı sonlandıracak biri ile karşılaşmanız mümkün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.