Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Zabıta Görmek

698

Rüyada zabıta görmek, refah ve mutluluğa, yardımsever bir yakınınız tarafından yardım göreceğinize, sıkıntılarınızdan kurtulmaya, rüyada zabıta memuru görmek, devlet dairesinde işe girmeye, memuriyet hayatının başlangıcına yorumlanır.

Rüyada zabıta olmak, çektiği sıkıntılardan kurtulmaya, aile içindeki huzursuzluğun sona ermesine, toplum içinde itibar kazanılacağının göstergesidir.

Rüyada zabıtadan kaçmak, üstesinden gelebileceğiniz sorunlardan korkmak, başarısızlık ve umutsuzluğa düşmektir. Rüyada zabıta arabası görmek ise, başınıza olmadık belaların geleceğine, kanuna aykırı yasal olmayan davranışlar içine girmeye başladığınızı gösterir. Zabıta aracı aslında uyarı niteliğinde bir rüyadır rüyayı gören kişinin günlük hayatta daha dikkatli olması gerektiğini anlatır.

Rüyada zabıta elbisesi giymek, Arkadaşlarınızın arasında liderlik vasfına ulaştığınıza, çalıştığınız işte yöneticiliğe yada terfi etmeye tabir edilir.

Rüyada zabıtadan kaçmak, maddi olarak yaptığınız bir girişimin başarısızlıkla sonuçlanmasına ve parasal yönden zarara uğrayacağınıza ve başarısızlığınızın göstergesidir.

Rüyada zabıta dövmek, tanımadığınız bir kişiyle yapılacak kavgaya, aile içinde eşler arasında tartışmaya, yakın bir arkadaşınızla aranızın açılacağına işarettir.

Rüyada zabıtadan ceza yemek, çok yakın bir dostunuza verdiğiniz bir sırrın dostunuzla aranız açıldığından dolayı açığa çıkacağına ve zor duruma düşeceğinize yorumlanmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.