Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Uçak Görmek

315

Rüyada uçak görmek, sevinçlerinizin çoğalacak olmasına işaret eden bir rüya olacaktır. Çok başarılı ve zengin bir hale geleceğinizin bilgisini verir ve geleceğinizin renklenecek olmasına delalet eder. Ailenizi gururlandıracak çalışmaların içerisinde yer alacağınızın bilgisini vermektedir. Herkes tarafından sevilen bir kişi olacağınızın haberini verir ve tatsızlıkların da ortadan kaldırılacak olmasına işaret etmektedir. Başınızdaki musibetlerin giderek azalacak olmasına delalet edecektir. Her geçen gün daha da şan ve şöhret sahibi olarak yaşantınızı sürdüreceğinize işaret etmektedir.

Rüyada uçak uçtuğunu görmek, Zenginlik içerisinde olacağınıza delalet eder ve daima mutlu olacağınızın bilgisini vermektedir. Sıkıntılarınızın hızla giderilecek olmasına tabir edilir ve başarılarınızın her geçen gün artacak olmasına tabir edilecektir. Rüyada uçak uçması, uğursuzlukların ortadan kaldırılacak olmasına delalet etmektedir. Rahatsızlıklarınızın hızla yok olacağının bilgisini vermektedir. Bereketli ve sağlıklı dönemlerin sizinle olacağının bilgisini aktarmaktadır.

Rüyada beyaz uçak görmek, Tüm dileklerinizi gerçekleştireceğinizin ve ferahlık içerisinde olacağınızın bilgisini vermektedir. Karamsarlıkların ortadan kaldırılacak olmasına işaret eder. Rüyada beyaz uçak gören kişi, sağlıklı bir yolculuğu yapacaktır. Problemlerinizin giderilecek olmasına işaret olur ve tüm koşullarınızın iyileşecek olmasına delalet etmektedir. Şansınızın açılacak olmasına işaret eder ve diğer yandan moralinizin artacak olmasına işaret edecektir.

Rüyada uçağa bindiğini görmek, Sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayatın içerisinde olacağınıza ve işlerinizi iyilikle sürdüreceğinize delalet etmektedir. Tüm sorunlarınızın yok edileceğinin bilgisini verir. Rüyada uçağa binmek, umudunuzun giderek artacak olmasına tabir edilir. Hayallerinizi gerçekleştireceğinizin bilgisini verir ve hüzünlerinizin dağılacak olmasına delalet etmektedir. Parlak süreçlerin içerisine gireceğinizin bilgisini verir ve geçiminizin iyilikle süreceğini ifade etmektedir.

Rüyada uçak düştüğünü görmek, Felaketlerin sizi beklemekte olduğuna delalet etmektedir. Uğursuzluk ve umutsuzluk içerisinde kalacağınızın ve can sıkıcı durumlarla karşılaşacağınızın haberini vermektedir. Rüyada uçak düştüğünü görmek, kendinizi tehlikeli bir durumun içerisinde hissedeceğinize işaret olacaktır. Moralinizin giderek azalmasına işaret eder ve içinizin rahat etmeyeceği durumları göstermektedir. Sorunlarınızın dağılması için çaba sarf etseniz de, başarısız olacağınızın bilgisini aktarır. Sizin için planlarınızın gerçekleşmeyeceğine dikkat çekecek olan hayırsız ve uğursuz bir rüya şeklinde aktarılacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.