Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Şeftali Görmek

349

Rüyada şeftali görmek, her emelinizin gerçekleşecek olmasına delalet eder ve şansınızın artacak olmasına delalet etmektedir. Sancılarınızın yok edileceğinin bilgisini verir ve planlarınızı gerçekleştireceğinizin bilgisini vermektedir. Sürprizlerin sizi bulacak olmasına delalet eder ve tüm hayatınızı değiştirecek olan fırsatları elde edeceğinizin bilgisini vermektedir. Başarılı olacağınızın ve gururla adım atacağınızın bilgisini veren rüyalardan birisi şeklinde aktarılmaktadır. Üzüntülerden uzak ve neşeli bir ortamda yaşayacağınızın bilgisini verecektir. Hayallerinizi gerçekleştirecek tercihleri yapacağınıza ve işlerinizi asla aksatmayacağınıza tabir edilmektedir.

Rüyada olmamış şeftali görmek, Nimetlerinizin elinizden gidecek olmasına işaret etmektedir. Bereketsiz dönemlerin içerisine gireceğinizin bilgisini verir ve hayal kırıklığınızın çoğalacak olmasına işaret etmektedir. Rüyada olmamış şeftali almak, sabırsızlık içerisinde kalacağınıza delalet eder. Bu nedenle de başınızın ağrıyacak olmasına tabir edilir. Felaketlerin sizinle olacağını gösterir ve başınızı ağrıtacak olan dönemlerle de karşılaşacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada şeftali çekirdeği görmek, Yeniliklerin ve aydınlıkların içerisinde olacağınızın bilgisini vermektedir. Olumlu, hayırlı ve itinalı bir hayatın içerisinde yaşayacağınızı simgeler. Rüyada şeftali çekirdeğini görmek, ağırlıkları üzerinizden atacağınıza işaret etmektedir. Tadınızın yerinde olmasına tabir edilir ve başınızdaki belalardan kurtulacağınıza tabir edilir. Hedeflerinizin hızla gerçekleşecek olmasına delalet eden bir rüya olacaktır. Sevinçlerinizin çoğalması sayesinde erişeceğiniz güzelliklere delalet eder.

Rüyada şeftali yediğini görmek, Hayırlı ve umutlu bir dönemin içerisinde olacağınıza delalet etmektedir. Dertlerinizin yok olacağına işaret eder ve muradınızın gerçekleşeceğini simgelemektedir. Rüyada şeftali yemek, iyilikle ve hayırla sürdüreceğiniz yaşamınızda sizler için uğur getireceğini göstermektedir. Güvenilir dostlukların kurulacak olmasına işaret eder ve olumlu dönemleri yaşayacağınıza delalet etmektedir. Kısmetli bir halin içerisinde olacağınıza tabir edilir ve belalı durumları yok edeceğinizi de simgelemektedir.

Rüyada şeftali aldığını görmek, Paralarınızın artmasına delalet eder ve en güzel dönemlerin sizinle olmasına işaret eder. İçinizin rahat edeceğini simgeler ve güvenilir kişilerle karşılaşacağınıza delalet eder. Rüyada şeftali almak, maddi anlamda erişeceğiniz güzellikleri simgelemektedir. Hedeflerinize ulaşmak uğruna atacağınız adımları simgelemektedir. Asla boşa gitmeyecek olan emeklerinizin karşılığını maddi ve manevi olarak alacağınızın bilgisini verir. Sevinçle ve umutla ilerleyeceğiniz dönemlerin bilgisini veren bir rüya olarak aktarılacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.