Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Polis Görmek

345

Rüyada polis görmek, dürüst ve namuslu bir hayatın içerisinde olacağınızın bilgisini vermektedir. Sorumluluklarınızın yerinde olmasına delalet eder ve kötülüklerden arınacağınıza işaret etmektedir. Ruhunuzun güzelleşecek olmasına delalet eder ve riskli durumların giderilecek olmasına işaret etmektedir. Beklemediğiniz bir anda sizleri bulacak olan güzelliklere tabir edilecektir. Ümitsizliklerin hızla dağılacağının bilgisini verir ve kendinizle barışık olacağınıza işaret eder. Tadınızı kaçırmakta olan durumların hızla giderilecek olmasına delalet etmektedir.

Rüyada polis olduğunu görmek, Yüksek mertebelere ulaşacağınızın bilgisini verecektir. Nimetlerin bol olacağını gösterir ve soru işaretlerinizden arınacağınızın bilgisini vermektedir. Rüyada polis olmak, olumsuz bir durumun içerisinde kalmaktan kurtulacağınızın işaretçisi olacaktır. Şansınızın giderek artmasına delalet eder ve ruhsal problemlerinizin ortadan kaldırılacak olmasına delalet eder. Rahatınızı kaçırmakta olan faktörlerin hızla giderilecek olmasına işaret edecektir. Cesaretli olan kişilerle karşılaşacağınızın bilgisini verir ve akıllıca davranacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada şehit polis görmek, İçinizdeki sıkıntıların giderilecek olmasına delalet etmektedir. Olumlu süreçlerin içerisinde olacağınızın bilgisini verir ve zahmetlerinizin giderilecek olmasına delalet etmektedir. Rüyada polisin şehit olduğunu görmek, kötülüklerin üstesinden geleceğinizin bilgisini verecektir. Endişelerinizden arınacağınıza delalet eder ve rahatınızın yerinde olmasına delalet etmektedir. Muradınızın gerçekleşecek olmasına tabir edilir ve büyük bir huzurun içerisinde olacağınızın bilgisini aktarmaktadır. Hayatınızdaki her adımınızı akıllıca atmakta olduğunuzu işaret etmektedir.

Rüyada polisin tutukladığını görmek, Kötülüklerin ve risklerin içerisinde kalacağınızın bilgisini vermektedir. Zorlukların sürekli olarak artacak olmasına işaret etmektedir. Rüyada polisin tutuklanması, mutsuzlukların giderek çoğalacak olmasına işaret etmektedir. Yüzünüzün gülmeyeceğine delalet eder ve varlıksız bir hale düşeceğinizi göstermektedir. Şansınızın giderek azalmasına delalet eden bir rüya şeklinde aktarılmaktadır. Rahatınızı kaçıracak olan süreçlerin içerisine gireceğinizin bilgisini vermektedir. Emeklerinizin ziyan olacağının bilgisini verecek olan rüyalardan birisi şeklinde aktarılmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.