Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ölüm Görmek

359

Rüyada ölüm görmek, hayırlara işaret edecektir. Ahlakınızı bozmaya çalışacak olan kişilerden uzaklaşacağınızın bilgisini verecektir. Uzun ömürlü olmaya işaret eder ve sıkıntılarınızın ortadan kaldırılacak olmasına işaret etmektedir. İmrenilecek olayların içerisinde olacağınıza işaret eder. Yüzünüzü güldürecek olan dönemleri yaşayacağınıza delalet eder ve moralinizin artmasına tabir edilecektir. Acı içerisinde kalmaktan kurtulacağınızın bilgisini aktaracaktır. Yolculuğa rivayet edilecektir ve kederlerinizin ortadan kaldırılacak olmasına tabir edilecektir.

 Rüyada ölüm meleği görmek, Olumsuz gelişmelerle karşılaşacağınızın bilgisini vermektedir. Yenileceğinizin bilgisini verir ve düşmanlarınızın sizden üstün olacağını göstermektedir. Rüyada ölüm meleği Azrail’i gören kişi, zorlu işlerin içerisine girecek demektir. Hayati risklerin ve tehlikelerin içerisinde kalacağınızın haberini verecektir. Büyük bir kötülüğün sizleri bulacak olmasına delalet etmektedir.

 Rüyada ölüm haberi görmek, Sizleri şaşırtacak olan bir haberi duyacağınızın bilgisini verir. Sevineceğinize delalet eder ve hüznünüzün dağılacak olmasına delalet etmektedir. Rüyada ölüm haberini almak, şanssızlığın yok edilecek olmasına delalet eder. Kısmetlerinizin artmasına işaret eder ve tatsız olayların ortadan kaldırılacak olmasına tabir edilecektir. Doğru kararların içerisinde olacağınızın bilgisini verir ve olumlu gelişmelerin sizinle olmasına delalet eder.

 Rüyada kendi ölümünü görmek, Uzun ömürlü olacağınızın bilgisini verir ve zorlukların yok edilecek olmasına delalet edecektir. Uzun zamandır görmediğiniz kişilerle karşılaşacağınızın bilgisini aktaracaktır. Rüyada kendi ölümünü gören kişi, ferahlık içerisinde olacaktır. Esenliğin sizinle olmasına delalet eder ve zorlukların giderilecek olmasına işaret edecektir. Yüzünüzü güldürecek olan süreçlerin içerisine gireceğinizin bilgisini verir ve hevesinizin kursağınızda kalmamasına tabir edilir.

 Rüyada ölümden korktuğunu görmek, Endişeli dönemlerin içerisine gireceğinizin bilgisini verecektir. Kendi kararlarınızı doğru bir biçimde veremeyeceğinizin bilgisini aktaracaktır. Rüyada ölümden korkmak, mutsuzluğunuzun artacak olmasına delalet eder. Canınızı sıkacak olan konuların içerisine gireceğinize işaret etmektedir. Hüzünlü ve hayal kırıklığı içerisinde geçecek olan dönemlerin bilgisini aktaracaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.