Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Nar Görmek

430

Rüyada nar görmek, ağız tadınızın yerinde olacağının bilgisini verir ve olumlu haberleri duyacağınıza işaret etmektedir. İyiliklerin ve bol nimetin içerisinde yaşayacağınızın ve uzun ömürlü olacağınızın haberini vermektedir. Sağlığınızın bozulmayacak olmasına işaret ederken, hoşunuza gidecek olan gelişmelerle karşılaşacağınızın bilgisini verir. Tüm muradınızın gerçekleşecek olmasına delalet eder ve büyük bir kısmetin ayağınıza kadar geleceğini de simgelemektedir. Aynı zamanda uzun zamandır görüşmediğiniz ve özlediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelerek hoş sohbetleri yapacağınıza delalet eder.

Rüyada nar topladığını görmek, Parasal durumlarda iyi atılımları gerçekleştireceğinizin bilgisini vermektedir. Bol neşe ve afiyet içerisinde olacağınızın bilgisini verir. Rüyada nar toplamak, olumlu süreçleri yaşayacağınıza işaret eder. Tatsızlıkların ortadan kaldırılacak olmasına işaret eder. Şikayetlerinizin ortadan kaldırılacak olmasına delalet eder ve en güzel dönemleri yaşayacağınıza işaret eder. Her yönden ön plana geçeceğinizin ve çok faydalı olacak kişilerle tanışacağınızın haberini verir.

Rüyada çürük nar görmek, Yatırımlarınızdan iyi sonuç alamayacağınızın bilgisini verir. Sürekli bir sorunla ve pürüzle uğraşacağınıza işaret etmektedir. Hayal kırıklığınızın giderek artacağını gösterir ve heveslerinizin boşa gidecek olmasına tabir edilir. Rüyada çürümüş nar görmek, tutumlu olmanız gerektiğine işaret etmektedir. Gereksiz harcamaları yapmanızın çeşitli sorunları beraberinde getirecek olmasına delalet eder. Doğru yoldan ilerleyemeyeceğiniz bir sürecin sizi maddi ve manevi olarak zarara uğratacağını ifade eder.

Rüyada nar taneleri görmek, Birden fazla yerden gelecek olan kazanç sayesinde iyi yerlere geleceğinizin bilgisini vermektedir. Yüzünüzü güldürecek olan dönemlerin içerisinde olacağınızın haberini vermektedir. Rüyada nar tanelerini almak, işlerinizin hayırlı sonuçları beraberinde getireceğine tabir edilmektedir. Beklediğinizden daha iyi haberleri duyacağınıza delalet olur ve umudunuzu asla kırmayacağınızın haberini verir. Büyük bir sürprizle karşılaşacağınızın ve geniş bir çevreye sahip olacağınızın haberini verir.

Rüyada nar ağacı görmek, Kısmetlerinizin açık olmasına delalet eden bu rüya, çok nasipli olacağınıza işaret etmektedir. Hanenizdeki herkesin bereketli olacağına tabir edilir ve darda kalmaktan kurtulacağınızın bilgisini vermektedir. İyilikle, afiyetle ve huzurla ilerleyeceğiniz süreçlere yorumlanmaktadır. Rüyada nar ağacına çıkmak, iyi sonuçları getirecek olan ortaklıkları kuracağınıza delalet etmektedir. Tüm beklentilerinizin gerçekleşecek olmasına işaret eder ve dileklerinizin gerçek olacağını göstermektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.