Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada incir Görmek

319

Rüyada incir görmek, gam ve dert nedir bilmeyeceğinizin bilgisini verir. Kederlerinizin yok olacağını ve bol nimet içerisinde olabileceğinizi simgelemektedir. Güzel günlere erişeceğinizin ve kendinizi şanslı hissedeceğinizin bilgisini aktarmaktadır. Hedeflerinizin gerçekleşecek olmasına delalet eder ve dertten uzak duracağınızı göstermektedir. Yaşamınızı renkli bir hale getirecek olan adımları atacağınızın ve çok sevineceğinizin bilgisini verir. Sıkıntılarınızın üzerinizden gidecek olmasına işaret eden rüyalardan birisi şeklinde aktarılmaktadır.

Rüyada incir ağacı görmek, Aydınlık dönemlerin içerisinde yer alacağınıza ve umudunuzu asla kaybetmeyeceğinize delalet etmektedir. Maddi ve manevi açıdan erişeceğiniz güzelliklerin hiç bitmeyecek olmasına delalet olur. Rüyada incir ağacını görmek, ağız tadınızın yerinde olmasına yorumlanmaktadır. Yüzünüzün gülecek olmasına delalet eder ve üzüntülerinizin yerini alacak olan sevinçlere yorumlanmaktadır. Hayatınızı değiştirecek olan adımları atacağınıza ve moralinizi yerine getireceğinize işaret eder.

Rüyada incir topladığını görmek, Problemlerinizi çözeceğinizin ve maddi açıdan rahat edeceğinizin bilgisini vermektedir. Hüzünlerden uzak olacağınızın ve üzüntülerinizi gidereceğinizin bilgisini verir. Rüyada incir toplamak, canınızı sıkan durumların hızla giderilecek olmasına delalet etmektedir. Huzurunuzun giderek artmasına tabir edilir ve aile içerisindeki barışın giderek artacak olmasına delalet etmektedir. Tüm sıkıntılarınızın giderileceğinin bilgisini verir ve işlerinizin yolunda gidecek olmasına tabir edilmektedir.

Rüyada incir yediğini görmek, Sürekli bir gelirin içerisinde olacağınızın bilgisini verir. Olumlu ve hayırlı olayların sizinle olacağını ifade eder ve sıkıntılarınızın yerini alacak olan sevinçlere delalet etmektedir. Rüyada incir yemek, geçiminizin iyiye gideceğini müjdeleyen bir rüya olacaktır. Üzüntülerinizden sıyrılacağınıza tabir edilir ve herkesin sevgisini kazanacağınızın bilgisini vermektedir. Güvenle ve afiyetle ilerleyeceğinize delalet eden bir rüya olacaktır. Rahatınızı kaçırmakta olan faktörlerin hızla dağılmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada incir reçeli görmek, Ruhunuzu güzelleştirecek olan dönemleri yaşayacağınızın bilgisini vermektedir. Sizler için ferahlık ve esenlik içerisinde geçecek olan süreçlerin müjdesini aktarır. Rüyada incir reçeli görmek, ağız tadınızın daima yerinde olmasına yorumlanır. Mutlu, huzurlu ve samimi bir şekilde yaşayacağınız çevrenizden gelecek olan desteklerin haberini verir. Sizler için konforlu ve lüks bir hayatın var olacağını gösterir ve her emelinizi kısa sürede gerçekleştirebileceğinizin haberini aktarmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.