Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Gemi Görmek

299

Rüyada gemi görmek rüya sahibinin aşırı derecede değer verdiği bir arkadaşı tarafından, çok seveceği insanlar ile tanıştırılacağına işaret eder. Bu yeni arkadaşlar ve yeni ortam rüya sahibine çok iyi gelecek ve orada kendini son derece güvende hissederek uzun süredir çektiği sıkıntılarından kurtulmak için fırsatlar edinecektir. Aynı zamanda rüyayı gören kişiyi bazı konularda uyaran gemi sembolü, uzun süre onu oyalayarak canını sıkan hiç kimseye prim vermemesi gerektiğini öğütler.

Rüyada gemi yolculuğu yapmak, gören kişi hayatın rutininden sıkılmış, kendine bir meşgale ararken hiç ummadığı bir anda karşılaşacağı karşı cins ile çok mutlu olacak demektir. Günlerine bol miktarda hareket ve renk dolan rüya sahibi bu mutluluğun bitmemesi için çaba gösterirken son derece uyumlu ve sakin yapıda bir insan olup çıkacaktır. Eğer rüyasında ufak bir derede gemi yüzdürdüğünü görüyorsa bu yeni ilişkiyi dilediği gibi yönlendirebilecek ve ipler sürekli rüya sahibinin elinde olacak demektir. Biblo şeklinde tasarlanmış maket bir gemi ise yapmacık ilişkilerden sıkılan rüya sahibinin gerçek dostlar aradığına ve bu amacına ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada gemi batması görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise rüya sahibine şans getirmesidir. Bu şans ailevi ilişkiler ile ilgili olduğu kadar iş hayatını da etkileyecek girişimlerden oluşmaktadır. Son zamanlarda yapılacak tüm atılımlar başarı ile sonuçlanacak demektir. Bu sebepten rüya sahibi her türlü girişimi konusunda desteklenerek uyarılmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.