Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Gelinlik Görmek

313

Rüyada gelinlik görmek, güven problemlerinizin ortadan kaldırılacak olmasına işaret eder. Hayal ettiğiniz gibi yaşayacağınız olumlu bir hayatın haberini vermektedir. Başınızdaki belaların hızla giderilecek olmasına delalet eder. Elinizden geldiğince iyi bir şekilde yaşayacağınız bir hayata ulaşacağınızı göstermektedir. Sürekli bir başarının içerisinde olacağınıza tabir edilen rüyalardan birisi şeklinde aktarılmaktadır.

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek, Yakın zamanda karşılaşacağınız güzel olayların bilgisini vermektedir. Olumlu olan dönemlerin sizi beklemekte olduğuna işaret eder. Rüyada gelinlik giymek, güvenilir kişilerle dost ve arkadaş olacağınızı göstermektedir. Rahatsızlıklarınızın dağılmasına tabir edilen bir rüya şeklinde aktarılır. Hayallerinizi gerçekleştireceğinizin bilgisini vermektedir. Güzel günlerin içerisinde yer almanıza tabir edilir ve zorlukların dağılacağının bilgisini aktaracaktır.

Rüyada Gelinlik Aldığını Görmek, Her fırsatı değerlendireceğinize işaret eder ve zorlukların yok olmasına tabir edilir. Sizler için bereketli ve başarılı dönemlerin var olacağını göstermektedir. Rüyada gelinlik almak, engellerden ve pürüzlerden sıyrılacağınıza işaret eder. Tadınızın yerinde olmasına tabir edilen rüyalardan birisi şeklinde yorumlanacaktır. Ağırlıklardan ve pürüzlerden kurtulmanızın sizler için memnuniyeti ortaya çıkaracak olmasına tabir edilir. Stresten her geçen gün uzaklaşacak olmanıza tabir edilir. Zorlu yolların hızla üstesinden gelecek olmanıza tabir edilmektedir.

Rüyada Siyah Gelinlik Görmek, Başınızın belaya girecek olmasına işaret etmektedir. Kötü sürprizlerin sizi bulacağına tabir edilen rüyalardan birisi şeklinde aktarılmaktadır. Şanssız ve mutsuz bir halin içerisinde kalacağınıza delalet eder. Rüyada siyah gelinliği görmek, tez vakitte gelecek olan bir habere canınızın sıkılacak olmasına işaret etmektedir. Hiçbir zaman tam anlamıyla mutlu olamayacağınızın bilgisini verir. Yüzünüzün asılacak olmasına işaret eden rüyalardan birisi şeklinde aktarılır. Sorunlarınızın daima artması manasına gelen rüyalardan birisi şeklinde aktarılacaktır.

Rüyada Lekeli Gelinlik Görmek, Şikayetlerinizin hiç bitmeyecek kadar fazla olacağını göstermektedir. Önemsiz işlerin peşine düşeceğinizin haberini verir. Birden fazla konuda zorluğu ve zahmeti yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada lekelenmiş gelinliği görmek, muradınızın gerçekleşmeyecek olmasına tabir edilir. Güvensizlikle karşı karşıya geleceğinizin haberini verecektir. Kötülüklerle karşılaşacağınıza delalet eder ve zorlu dönemlerin içerisinde kalacağınıza işaret etmektedir. Zamanınızın iyilikle değerlendirilemeyecek olmasına işaret eden rüyalardan birisi olarak aktarılacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.