Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ezan Görmek

343

Rüyada ezan görmek, hayatınızdaki pürüzleri yok edeceğinize işaret eder. Dini yönlerden erişeceğiniz güzelliklerin bilgisini vermektedir. Dualarınızın kabul olacağını gösterir ve herkese iyilik yapacağınızı göstermektedir. Yoksulluğun ortadan kaldırılacak olmasına delalet etmektedir. Uğursuzlukları hızla yenebileceğinizin bilgisini verir ve yüzünüzün gülecek olmasına işaret etmektedir. Sevindirici gelişmelerin sizinle olmasına delalet eden bir rüya şeklinde aktarılmaktadır. Kurtuluşu bulabileceğinize işaret eder ve şartlarınızın da düzenli bir hale gelecek olmasına delalet etmektedir.

Rüyada ezan okunduğunu görmek, içinizdeki sıkıntıların ortadan kaldırılacak olmasına delalet etmektedir. Olumlu bir haberin duyulacak olmasına işaret eder ve üzüntülerinizin yok edileceğini simgeler. Rüyada ezan okunması, muradınızın gerçekleşecek olmasına delalet etmektedir. Varlıklı bir halin içerisine gireceğinizin haberini verir ve başarılarınızın giderek artmasına delalet eder. Dini konulardaki eksiklerinizin hızla giderilecek olmasına tabir edilmektedir. Karamsarlıktan uzaklaşacağınızın bilgisini verecektir. Evhamlı dönemlerinizin üstesinden gelmeyi başaracağınıza delalet eden bir rüya olarak aktarılacaktır.

Rüyada ezan dinleyenleri görmek, Dert ve tasadan uzak duracağınızın bilgisini vermektedir. Güzel günleri yaşayacağınıza ve üzüntülerden uzak olacağınıza tabir edilir. Rüyada ezan dinleyen insanları görmek, işlerinizin yolunda gidecek olmasına tabir olur. Rahatsızlıklarınızın ortadan kaldırılacak olmasına delalet eder ve muradınızın gerçekleşecek olmasına delalet etmektedir. Endişe verici olayları aşacak gücünüzün olacağına tabir edilmektedir.

Rüyada camide ezan sesi duymak, Büyük bir hayrın sizinle olmasına delalet eder ve iyiliklerle karşılaşacağınıza işaret etmektedir. Sevindirici olaylarla ve umutla yarınlarla karşılaşacağınızın bilgisini verir. Rüyada camiden ezan sesi duyan kişi, sorunlarını üzerinden atacak demektir. Zahmetli işleri yenecek olmaya delalet eder ve emellerinize ulaşacağınıza delalet etmektedir. Zorlu süreçlerin aşılacak olmasına tabir edilir ve başınızdaki musibetlerden ise kurtulacağınızın bilgisini vermektedir. Bol nimet içerisinde olacağınıza işaret eder ve hayatınızın baştan sona değişeceğini göstermektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.