Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Baklava Görmek

294

Rüyada baklava görmek genel anlamıyla kısmete ,karşılaşacağınız güzel insanlara tabir edilir. Bu kısmet sizin evlenmeyi seçeceğiniz kişi de olabilir. Eğer rüyayı gören bir genç kızsa yakın zamanda gönlüne göre biriyle tanışacak ve onunla evlilik yoluna girecek demektir yok bu kişi erkekse o zaman yakınlarında olan fakat daha önce fark edemediği ve sonradan güzelliğini fark ettiği bir tatlı kızla tanışacak ve onunla evlilik yoluna girecek demektir. Kısmete ve evliliğe yorulan baklava daha bir çok güzel şeye de işarettir. Örneğin uzun zamandır bebek bekleyen bu çiftin çocuk sahibi olacağını gösterir . Rüya sahibi kişi yakın zamanda bir bebek sahibi olacaktır eğer bu kişi erkekse yeni yapacağı güzel işlere de tabir edilebilir. Ama rüyayı gören ister bir ortakla isterse de tek başına yola çıksın yine de başlayacağı bu işte çok başarılı olacak ve insanların kendisinden söz etmesine sebep olacaktır. Tabi bu güzel işleri yapan biri mutlaka kıskanılacaktır da yani baklava görmek bir anlamda kıskanılmak anlamına da geliyor çevresi tarafından parmakla gösterilen başarılı bir insansınız ve etrafınızda sizi takdir edenler kadar çekemeyenler ve sizi kıskananlar da bulunmaktadır onlara karşı tedbirli olmalısınız.

Rüyasında baklava yemek, kişinin şansının çok açık olduğu ve başladığı her işte başarılı olacağı konusunda rivayetler vardır. Bu sadece iş değil bir umut ya da istek de olabilir beklediği ve olmasını istediği şeyler gerçekleşebilir eğer zaten şanslı biriyse bu aralar şansı daha da açılacak yani şans oyunlarında da başarılı olabilir anlamına geliyor bu durum.

Rüyada baklava almak, çok sevdiğiniz iki kişinin evleneceğine ve sizin onların arasını yapacağınıza işarettir yani bu aralar yapacağınız çöpçatanlık işleri başarılı bir şekilde sonuçlanacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.