Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ambulans Görmek

306

Rüyada görülen ambulans ivediliğin simgesidir. Yapılması gereken işlerin gecikmiş olduğu ve kısa sürede tamamlanması gerektiğine delalet etmektedir. Görülen ambulansın hızı ya da görünümü sahip olduğunuz yaşamı ifade ettiğinden, birçok anlamı içerisinde barındırabilmektedir.

Rüyada görülen ambulana süratle yolda ilerliyorsa, beklenmedik bir anda mutluluğunuza gölge düşeceği anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra sevdiklerinizle çıkacağınız bir seyahette tatsız olaylar yaşayacağınız anlamını da ifade edebilmektedir.

Rüyada kendinizi ambulans şoförü olarak gördüyseniz, bu durum birine yapacağınız ya da yaptığınız büyük bir yardım karşılığında alacağınız mükafata işaret eder. Ambulansın içinde sirenler çalarak hızlıca yolda gidiyorsanız, hiçbir engel tanımadan işlerinizde başarıya ulaşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyanızda kendinize ambulansın çarptığını gördüyseniz, dost bildiğiniz insanlardan büyük bir darbe yiyeceksiniz demektir. Sizi seviyor gibi görünen yüzünüze gülen insanlar, arkanızdan dedikodu yapıp sizi kıskanıyor demektir.

Rüyada direksiyonu olmayan bi ambulans sağlık durumunuzun kötüye gittiği ve bir an önce dinlenmeniz gerektiği anlamına gelir.

Kendi arabanızı rüyanızda bir ambulans gibi görmek, yapmanız gereken işleri ertelediğiniz için bir takım problemler yaşayacağınızı, yaşamınızdaki problemler için bir an evvel önlem almanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada ambulans sireni duymak, kötü haber alınacağına işarettir. Siren sesi uzaktan geliyor ise, uzaklardaki dost ya da akrabalarınızdan kötü bir haber alacağınıza, siren sesi yakınınızdan geliyor ise aile içerisinde bir huzursuzluk yaşayacağınıza işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.