Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ağlamak Görmek

382

Rüyada ağlamak ile alakalı rüyanız için güzel şeyler söyleyeceğimizden emin olunuz. En başta “ağlamak” olayına takılmamanız gerekiyor. Eğer her gördüğümüz rüya aynı şekilde çıksaydı hayat yaşanmaz bir hale gelirdi. Rüyada hüzünlenmek, rüyada gözyaşı dökmek, rüyada birilerine üzülmek gibi çoğu rüyanın altında nice güzel sırlar saklıdır.

Rüyada ağladığını görmek, önemli müjdelerin işaretçisidir. Rüyada ağlamak aslında rahatlamaya atıfta bulunur. An itibariyle sizi strese sokan sıkıntıların yakında biteceğini gösterir. “Ağla ki rahatlayasın” tabiri halk arasında yer bulmuştur. İşte bu nedenle rüyada ağladığınızı görmek sıkıntılardan kurtuluşu temsil ediyor. Maddi yada manevi beklentiniz her ne ise en kısa zamanda buna ulaşacağınız anlaşılıyor.

Rüyada ağlamak görmek, başlı başına belki bir kitap yazılacak durumdur. Biz, rüyanızı genel hatlarıyla rüya tabiri olarak açıklasak bile gerçek manasını siz fark edeceksiniz. Çünkü rüyada ağlama sebebiniz geniştir. Neye, kime, neden ve nasıl sorularını sorduğunuzda rüyanız bambaşka bir boyut kazanacaktır. Rüyada bir insan için ağlamakla, rüyada eski bir hatırayı özleyerek ağlamak farklı manalar taşır.

Rüyaların üzerindeki toz bulutunu aralamak için rüya tabircisi arkadaşlarımız yoğun gayretle araştırmalar yapıyorlar. Gerçekten rüya konusu iyi anlaşılmış olsaydı belki gelecek hakkında daha farklı düşünebilirdik. Hatta bazı olaylar meydana gelmeden önlem alabilirdik. Eski çağlarda rüyada ağlamak, herkes tarafından bilinir ve ona göre hareket edilirdi. Bu İbrahim Peygamber ve bazı peygamberlerin döneminde çok normal bir şeydi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.